Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Ярмарок



Мета гри: розвиток навичок та вмінь монологічного і діалогічного мовлення, повторення назв речей, тварин.

Зміст гри: вчитель готує близько 30 малюнків предметів і тварин, назви яких відомі учням, і кладе їх купкою на столі. Клас чи групу учнів ділять на дві нерівні групи. Дві третини групи гратимуть роль продавців, одна третина – покупців. “Продавці” підходять до столу і витягують три малюнки з купки. Після цього вони розкладають свій,,товар” і готуються його рекламувати. Учитель в цей час пояснює,,покупцям”, що кожний може,,купити” не більше п’яти речей. Вибір,,покупки” значною мірою повинен визначатися тим, як добре,,продавці” рекламують свій,,товар”. Далі,,покупці” підходять до,,прилавків”, слухають рекламу і вибирають собі,,товар”. Коли всі,,покупці” купили собі зазначену кількість речей, з’ясовують, хто з,,продавців” розпродав увесь,,товар” або в кого залишилось найменше непроданих речей. Вони й стають переможцями, оскільки краще за інших рекламували свій,,товар”.

Де мій друг?

Мета гри: активізація лексики до теми,,Людина, її зовнішність, одяг”, розвиток навичок та вмінь діалогічного і монологічного мовлення з даної теми.

Зміст гри: для цієї рольової гри обирають двох учасників, з яких один грає роль міліціонера, а другий – учня, який загубив у незнайомому місті свого друга.,,Міліціонер” сідає за стіл, до нього підходить той, хто загубив свого друга, і звертається за допомогою.,,Міліціонер” ставить йому ряд запитань у такій послідовності: ім’я, прізвище друга, вік, де вчиться, місце проживання, зовнішність, у що був одягнений. Уважно вислухавши відповіді на ці запитання,,,міліціонер”, впізнавши описаного учня в класі, просить його вийти, оскільки його шукає друг. Гра може продовжуватися, ролі міліціонера і учня, який шукає свого друга, виконують уже інші учасники гри.

Що це за професія?

Мета гри: активізація лексики до теми,,Професія”, побудова запитань, вживання мовних формул, що означають припущення (I think, to my mind...).

Зміст гри: вчитель готує картки, на кожній з яких пише назву однієї професії (worker, miner, teacher, farmer, doctor, shop-assistant, postman …). На початку гри вчитель кладе картки на стіл купкою, написаним донизу. До столу підходить учень, бере верхню картку і уявляє собі, що це його професія. Завдання інших учнів відгадати, що це за професія, ставлячи запитання типу: Do you work on the earth or under the earth? Do you work with many people? Do you often travel in your job? Do people need higher education to have your job? Запитання типу: Are you a worker? не можна ставити. Якщо після кількох запитань хтось з учнів готовий назвати цю професію, він говорить: I think you are a …. Той, хто відгадає професію, дістає очко і виходить до столу, щоб взяти наступну картку. Якщо ж після п’яти запитань учні не відгадують професію, очко зараховується ведучому. Він оголошує, яка це професія, і бере наступну картку. Виграє учень, який набере найбільше очок.





Дата публикования: 2015-09-18; Прочитано: 240 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...