Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Знайди захований предмет



Мета гри: тренувати у вживанні прийменників місця on, in, at.

Зміст гри: учитель готує до гри певний предмет. Один учень виходить з класу, в цей час ведучий (It) ховає цей предмет. Потім учня запрошують до класу. Він повинен знайти схований предмет, запитуючи ведучого:

Is it in the bag?

Ведучий дає відповідь залежно від ситуації:

Yes, it is. (No, it isn’t).

Якщо за три або чотири спроби учневі вдається знайти предмет, він стає ведучим, і гра продовжується.

Simon says …

Мета гри: тренувати у сприйманні на слух команд.

Зміст гри: діти виконують команди ведучого, якщо почують “Simon says”. Ведучий дає команду: Simon says, “Touch your nose! Touch your ear”. Другу команду ведучого “Touch your ear” виконувати не треба, тому що він не сказав, “Simon says”. Учні, які не слідкують за командами ведучого і виконують дії без “Simon says”, виходять з гри. Перемагають ті учні, які залишаються у грі до кінця, тому що уважно слідкують за командами ведучого.

Хто згадає більше слів

Мета гри: активізувати лексичний матеріал до теми “School” (“Школа”).

Зміст гри: учнів класу поділяють на дві команди. Від кожної з них обирається представник (майстер гри). Члени кожної команди називають по черзі по одному слову, а майстер гри малює хмаринки або пелюстки ромашки і записує там слова. Повторювати слова не дозволяється. Коли список слів до теми “School” у кожній команді вичерпується, майстри гри лічать хмаринки (пелюстки) зі словами. Перемагає та команда, яка має більшу кількість хмаринок (пелюсток) із безпомилково написаними на них словами.

A teacher

       
   


School

           
     

pen

Що в тебе є?

Мета гри: тренувати учнів у складанні мікродіалогів (формулюванні реплік у формі загальних запитань та стверджувальних або заперечних відповідей на них) на основі матеріалу теми “Animals” (Тварини).

Зміст гри: учні працюють парами. Кожна з них одержує від учителя картку зі словами, що позначають назви тварин. Партнери спілкуються, розпитуючи один одного про наявність у картці тієї чи іншої тварини:

- Have you got a cat (a dog)?

- Yes, I have. No, I haven’t.

Перемагає той учень, який першим відгадає всі назви тварин, зазначені в картці свого співрозмовника.

Що в мене є?

Мета гри: повторення літер алфавіту, слів, складання речень за зразком I have

Зміст гри: клас поділяється на дві-три команди. Вчитель демонструє командам по черзі картку з якою-небудь літерою алфавіту. Учні відповідної команди повинні назвати цю літеру, а потім назвати якомога більше слів, які починаються цією літерою. Кожне слово вони вводять у речення: I have … За кожне речення команда отримує бал.

Підійди й візьми

Мета гри: тренувати учнів у вживанні моделі This is a doll. Take it.

Зміст гри: на столі розкладено різні іграшки або їх малюнки. Можна покласти декілька однакових предметів різного розміру й кольору. Ведучий запрошує дітей підійти до столу, обрати ту чи іншу іграшку / малюнок назвати її / його. Діти по черзі виконують дії, взявши іграшку, повертаються з нею на місце. Потім за командою ведучого всі іграшки знову “збираються” на столі.

Зразок діалогу:

Ведучий: Nina, come up to the table and take a doll.

Ніна (беручи іграшку): This is a doll.

Ведучий: Take the doll and go to your seat.

Ведучий (коли всі іграшки роздано): One, two, three, doll (fox) come up to me.

Діти (по черзі підходять до столу): Take it.

Можливі варіанти:

1. Можна також використати в цій грі вираз Come up and give me … з відповідним діалогом.

2. Діалог можна ускладнити, вживаючи прикметники (big, little, red …) та такі вирази, як Thank you, here you are.

3. Замість моделі Come up and take, можна використати лексичний матеріал з тем “Кімната”, “Меблі”. Гра закінчується хоровим повторенням назв показаних предметів.





Дата публикования: 2015-09-18; Прочитано: 499 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...