![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
Верстат, направлений на капітальний ремонт, повинен бути очищений від бруду і стружки, мастила і МОР (мастильно-охолоджувальна рідина) злиті з баків та відстійників. Якщо для капітального ремонту не передбачено зняття верстата з фундаменту, то місце навколо нього повинно бути звільнене від деталей, заготовок і ретельно прибране.
Відповідальність за підготовку верстата до ремонту покладено на начальника цеху або старшого майстра.
Якщо ремонт верстата передбачено в РМЦ, то його знімають з фундаменту і транспортують до місця ремонту
При передачі верстата у капітальний ремонт до нього прикладається така технічна документація:
- технічний паспорт заводу-виробника;
- інструкція з експлуатації;
- заводський паспорт прийомки заводу виробника;
- акт технічного огляду перед ремонтом;
- відомість комплекту деталей і складальних одиниць, що направляються у ремонт разом з верстатом.
Ремонт універсальних засобів до верстатів, (патронів, планшайб, люнетів, ділильних головок, оправок та ін.) не входить до обсягу ремонтних робіт верстата.
Перед відправленням верстату до ремонта він повинен бути оглянутий для визначення загального стану і комплектності. Виготовлення відсутніх деталей для верстата здійснюється за додаткову плату.
Якщо у зданого до ремонту верстата відсутні корпусні (базові) деталі або він має значні пошкодження - наскрізні тріщини, виламані стінки та ін,- то такий верстат може бути не прийнятий до ремонту.
У таких випадках складається акт на списання верстата, проте в окремих випадках можливий ремонт за умови додаткової оплати.
Дата публикования: 2015-02-17; Прочитано: 661 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!