![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
Тривале підтримання працездатності обладнання та зведення до мінімуму витрат на його утримання, а також зменшення втрат основного виробництва від простоїв верстатів внаслідок аварій, вимагають раціональної експлуатації та обов'язкового виконання комплексу робіт з їх технічного обслуговування.
Раціональна організація технічного обслуговування вимагає чіткого планування усіх складових робіт за змістом та періодичністю виконання, а також розподілу їх між різними виконавцями. Однак регламентувати весь обсяг робіт, що входять до складу технічного обслуговування, практично неможливо. Для цього потрібен постійний нагляд за виникненням будь-яких відмов усіх швидкозношуваних деталей, порушеннями рухомих і нерухомих спряжень тощо. Тому на практиці технічне обслуговування разом з плановими обов'язковими роботами включає і випадкові, що виконуються за потребою. Основні види робіт, що входять до складу планового і непланового технічного обслуговування обладнання, розподіляються таким чином: 75...80% складають планові ремонти, а 20...25% припадає на непланові роботи, виконувані за потребою.
Операційні норми трудомісткості розроблені на 1000 годин оперативного часу роботи обладнання. Це забезпечує визначення розрахункової чисельності робітників, зайнятих технічним обслуговуванням у відповідності з рівнем використання обладнання.
Служби відділу головного механіка (ВГМ) повинні організувати вивчення причин відмов деталей, що замінюються при неплановому технічному обслуговуванні, виконання заходів з усунення можливості відмов, розробку конструктивних рішень, що дозволять уникнути випадкових порушень нерухомих і рухомих з'єднань деталей обладнання, виявлення періодичності поруш єн регулювання механізмів тощо.
Дата публикования: 2015-02-17; Прочитано: 722 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!