![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
(зелёного конвеєра)
Мета заняття: Освоїти методику моделювання та оптимізації виробництва кормів
План виконання заняття:
1. Формулювання стуктурної записі моделі.
2.Визначення переліка змінних.
3.Розробка числової моделі задачі.
4.Рішення задачі на ПЕОМ.
5.Аналіз результатів рішення.
Методичне забезпечення:
підручники, таблиці, методичні розробки, ПЕОМ.
Рекомендована література
1.Браславец М.Е., Кравченко Р.Г. Математическое моделирование экономических процессов в сельском хозяйстве. – М.:Колос,1972.–589с.
2.Вычислительная техника в животноводстве / В.И.Власов, В.П.Славов,
А.А.Ильяков и др. – К., Выща шк. Голівное изд-во, 1989. – 328с.
3.Тунеев М.М., Сухоруков В.Ф. Экономико-математические методы в организации и планировании сельскохозяйственного производства. –М.: Финансы и статистика, 1986. – 144с.
Методичні вказівки:
Під зеленим конвеєром розуміється система організаційнх і агротехнічних зоходів,що забезпечують безперебійне виробництво зелених кормів з ранньої весни до пізньої осені. Для розробки зеленого конвеєра визначають потребу у зеленій масі із розрахунку на кожну декаду починаючи із ранньої весни і закінчуючи пізньою осінню і добирають культури з різними строками росту і достигання. Практика роботи більшості сільськогосподарських підприємств показує, що, з ряду причин, основну масу продуктів тваринництва вони отримують у літній період. Тому правильно організований зелений конвеєр - важливий засіб підвищення продуктивності, забезпечення високої відтворної здатності та нормального здоров’я тварин.
Організація зеленого конвеєра передбачає послідовне використання зеленої маси із усіх джерел господарства: природних і штучних пасовищ та однорічних і багаторічних трав і їх сумішей у польових і кормових сівозмінах. Правильний підбір культур - основа високої ефективності зеленого конвеєра.
Схеми зеленого конвеєра для конкретных господарств складають на основі зональной схеми районированих сортів. Збільшенням набору культур можливо расширять період надходження зелених кормів до 200-210 днів в Полесье, 220-230-в Лісостепі и до 250 днів в Степових районах при умовах орошения.
В якості критерію оптимізації моделі зеленого конвеєру може бути використаний показник мінімізації трудових витрат на виробництво зеленої маси або мінімум ріллі під посіви кормових культур на зелений корм.
Дата публикования: 2015-01-04; Прочитано: 721 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!