Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Windows 98 має досить системних засобів для керування параметрами робочого середовища. Чимала їх частина зосереджена на Панели управления, хоча в системі є й інші можливості. Панель управления — це ніби «віртуальна папка» в тому сенсі, що на твердому диску фізично немає такої папки, але в системі є
вікно Панель управления, у якому сконцентровані основні засоби для управління робочим середовищем. Самі засоби можуть бути розташовані де завгодно на твердих дисках комп’ютера й у різних папках. Головне призначення вікна Панели управления — централізація доступу до основних засобів настроювання.
Панель управления
Якщо на Рабочем столе чи на Панели быстрого запуска значок папки Панели управления відсутній, то доступ до неї відкривається або через Главное меню, або через значок Мой компьютер. Основними засобами Панели управления, використовуваними для настроювання робочого середовища Windows, є:
· Специльные возможности — для забезпечення роботи особи, яка має недоліки зору і слуху, а також з обмеженою рухливістю;
· Дата/время — для настроювання системного годинника і системного календаря;
· Тематические композиции — для комплексного оформлення робочого середовища за заданою темою;
· Экран — для настроювання параметрів екрана;
· Игровые устройства — для настроювання джойстиків, геймпадів, ігрових консолей та інших засобів керування комп’ютером;
· Инфракрасные устройства — для настроювання дистанційних засобів керування;
· Интернет — для настроювання властивостей оглядача Internet Explorer 4.0;
· Клавиатура — для настроювання параметрів клавіатури;
· Мышь — для настроювання чутливості й інших параметрів миші;
· Язык и стандарты — для настроювання мовної підтримки і національних форматів відображення дати/часу та символів позначень грошових одиниць;
· Звук — для звукового оформлення системних подій;
· Tweak UI — могутній позасистемний засіб для оформлення Користувацького інтерфейсу (додається до системи);
· Пользователи — для створення окремих конфігурацій користувачів, щоб кожен міг працювати з персональними настроюваннями робочого середовища.
Клацнувши правою кнопкою миші десь на вільній від значків поверхні Рабочего стола — відкриваємо контекстне меню, в якому є пункт Свойства. Вибір цього пункту приводить до відкриття діалогового вікна Свойства: Экран (рис. 5.31), за допомогою якого здійснюється настроювання властивостей екрана. Цей прийом аналогічний вибору значка Экран у вікні Панель управления,та оскільки він виконується простіше, користуватися ним зручніше.
Рис. 5.31
Дата публикования: 2014-12-08; Прочитано: 330 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!