Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты  
 

Узагальнена схема ЦОС. Її характеристикиУзагальнена структурна схема наведена на рис.1.1. Вона відображає послідовність процедур, необхідних для перетворення вхідного аналогового сигналу у вихідний аналоговий сигнал за заданим алгоритмом, засобами цифрової обчислювальної техніки.

В ЦОС виділяють три основні етапи: формування цифрового сигналу з вхідного аналогового ; перетворення цифрового сигналу за заданим алгоритмом; формування вихідного аналогового сигналу з цифрового. Відповідно в схемі є три функціональні блоки: кодер, пристрій ЦОС, декодер.

Рис.1.1. Узагальнена структурна схема системи ЦОС

Пристрій ЦОС може бути реалізований апаратно або програмно. В першому випадку - у виді спеціалізованого пристрою, у другому – в виді програми на універсальному ПК, або на цифровому процесорі обробки сигналів (ЦПОС). На сьогодні переважає програмна реалізація.

Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 741 | Нарушение авторского права страницыstudopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2020 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.001 с)...