![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
1.Знайдемо залежність швидкості від часу:
2. При швидкість каменя через 2 с буде такою:
3. Знайдемо момент часу, коли камінь упаде на землю:
х=0; ;
;
= -1,35 (с) – не задовольняє умови;
2,95 (c)
4.Обчислимо висоту, на якій швидкість буде дорівнювати нулю:
;
; 8-10t=0, t=0,8 (c)
(м)
5. Покажемо, що енергія каменю не залежить від часу:
отже E=const.
Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 233 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!