Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
ЄТП – це технологічний документ, в якому описується технологія взаємодії станції і під`їзної колії з метою прискорення обробки місцевих вагонів і скорочення витрат на обслуговування під`їзної колії.
Зміст ЄТП:
Вступ – мета, задачі, основа організації роботи під`їзної колії і станції примикання за єдиною технологією.
1. Технічна й експлуатаційна характеристика станції і під`їзної колії.
2. Організація взаємодії станції примикання і під`їзної колії.
3. Організація вантажної і комерційної роботи.
4. Особливості роботи під`їзної колії і станції примикання в зимових умовах.
5. Заходи щодо поліпшення використання вагонів і безпеки руху на під`їзній колії і станції примикання.
6. Оперативне планування і керівництво роботою під`їзної колії та станції примикання. Контроль і аналіз виконаної роботи.
7. Добовий план – графік роботи станції і під’їзної колії.
ЄТП розробляється за погодженням залізниці і власника(користувача) під’їзної колії ЄТП роботи під’їзної колії і станції примикання.
Єдиний технологічний процес роботи під'їзної колії та станції примикання (ЄТП) повинен розроблятися з урахуванням технології роботи під'їзної колії і станції примикання, забезпечувати раціональне використання технічних засобів власника під'їзної колії і залізниці.
Розробка ЄТП виконується комісією у складі працівників залізниці та підприємства під керівництвом уповноваженої начальником залізниці особою. Проект ЄТП надається залізницею підприємству, яке не пізніше ніж у місячний термін з моменту одержання повинне розглянути його і підписати. Якщо до проекту є зауваження, то незалежно від цього він має бути підписаний і разом з протоколом розбіжностей і їх обґрунтуванням у той же термін повернутий залізниці.
Якщо підприємство у встановлений місячний термін не поверне підписаний ЄТП або поверне його без підпису і протоколу розбіжностей, ЄТП набирає чинності в редакції залізниці.
Після отримання підписаного проекту ЄТП з протоколом розбіжностей залізниця разом з підприємством у двомісячний термін зобов'язана розглянути цей протокол. Про день розгляду розбіжностей підприємство повинно бути повідомлене залізницею у двадцятиденний термін після отримання протоколу, але не пізніше ніж за 20 днів до призначеної дати розгляду.
Після розгляду протоколу розбіжностей ЄТП підписує начальник залізниці. У разі неприбуття представника підприємства для розгляду протоколу розбіжностей ЄТП набирає чинності в редакції залізниці.
Якщо залізниця у встановлений термін не призначить дату розгляду протоколу розбіжностей, ЄТП набирає чинності в редакції підприємства. У такому ж порядку підписуються і затверджуються протоколи коригування ЄТП.
Дата публикования: 2015-11-01; Прочитано: 2095 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!