Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Маркетингова стратегія на етапі впровадження товару на ринок:
Тут керівники служби маркетингу можуть задати дуже високий або низький рівень кожної з маркетингових змінних (ціни, просування, розподіл, якість товару). Якщо розглядати тільки ціноутворення і просування товарів, то керівники фірм використовую одну з наступних стратегій:
1 ) Стратегія швидкого "зняття вершків з ринку".
Компанія встановлює високі ціни на новий товар і посилено рекламує його у всіх засобах масової інформації. Висока ціна дає можливість отримати відповідний прибуток на одиницю товару. Посилене просування необхідно, щоб переконати ринок в достоїнствах товару, навіть при високих цінах.
2) Стратегія швидкого проникнення на ринок.
Фірма встановлює низькі ціни на новий товар і посилено рекламує його у всіх засобах масової інформації, стимулюючи бажання придбати новинку. Дана стратегія сприяє якнайшвидшому проникненню товару на ринок і завоювання найбільшої його частки.
3) Стратегія повільного проникнення на ринок.
Фірма встановлює низькі ціни на товар і посилено рекламує його у засобах масової інформації. Низькі ціни будуть сприяти швидкому визнанню товару, а невеликі витрати на просування приведуть до зростання прибутку.
Отже, на цьому етапі застосовують такі маркетингові інструменти:
- До товару прагнуть привернути увагу споживачів-новаторів, які формують громадську думку;
- На ринок виходять тільки одну або дві базових моделі товару;
- Реклама носить інформаційний характер і дається один раз з метою мінімізації витрат;
- Реалізація товару здійснюється тільки в одній або двох торгових точках;
- Застосовується тверда, обгрунтована ціна.
Мета застосування цих маркетингових інструментів - скоротити тривалість стадії впровадження і прискорити початок стадії зростання попиту на товар.
Дата публикования: 2015-01-25; Прочитано: 2313 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!