Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

ПРОТОКОЛ № 3



технічної наради лабораторії № 6

науково-виробничого об'єднання «Ремдеталь»

25.02.2001

Присутні: Горбачевський В. М., Челак А. М, Токар В. В., Фадєєв І. Я., Іщенко М. С, Герцен Д. Д., Ведмідь А. О.

Порядок денний:

1 Розгляд і погодження конструкторської документації на виготовлення технологічного оснащення для чистової розточки картерів коробок передач автомобілів ГАЗ-53А (07.06—114) та автомобілів ЗІЛ-130 (07.06—114) конструк­торським відділом науково-виробничого об'єднання «Рем­деталь». СЛУХАЛИ:

Зав. конструкторського відділу — Фадєєва І. Я. про на­слідки роботи з виготовлення робочої документації техно­логічного оснащення для чистової розточки картерів ко­робок передач автомобілів ГАЗ-53А та ЗІЛ-130 за період з 03.01 по 23.02.2001.

ВИСТУПИЛИ: Горбачевський В.М., Іщенко М С, Вед­мідь А. О.

УХВАЛИЛИ:

1 Схвалити й погодити конструкторську документацію технологічного оснащення для чистової розточки картерів коробок передач автомобілів ГАЗ-53А та ЗІЛ-130.

2 Лабораторії № 6 доопрацювати спосіб відновлення отворів під вісь шестерні заднього ходу.

3 Лабораторії № 6 провести чорнове розточування от­ворів для встановлення звертних кілець і встановити їх у п'ятьох картерах коробок передач автомобілів ГАЗ-53А та ЗІЛ-130.

4 Лабораторії № 6 подати заявку на розроблення техно­логічного оснащення.

5 Конструкторському відділові виконати ескізний про­ект і подати на розгляд експертній комісії.

Голова (підпис) В. М. Горбачевський

Секретар (підпис) А. О. Ведмідь

Витяг з протоколу — коротка форма протоколу, частина резолюції, ухвали, рішення певного зібрання, необхідна у важливій справі я для особи, про яку йшлося на зборах, засіданні Ради трудового колективу, комітету, бюро, на вченій Раді навчального чи наукового закладу.

Цей документ стверджує чи заперечує якесь прохан­ня заявника.

За часів Гетьманщини (XVII ст.) у полкових канцеля­ріях протоколи велися в книгах, що називалися журнала­ми, тому існував термін «виписка з журналу», а різновид виписок, копію частини тексту іменували екстракт. Їм властива лаконічність, стислість і чіткість у вираженні думки. За переказами, цією рисою славилися спартанці — жителі давньої Лаконії.

Отже, витяг із протоколу — це копія частини прото­колу, його номер з обов'язковою вказівкою назви орга­ну, колективу, порядку денного, тексту з цього питання, рішення, дати проведення зборів, з позначкою «Оригі­нал підписали», прізвища голови й секретаря, їхні під­писи.





Дата публикования: 2015-04-10; Прочитано: 447 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2025 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...