![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
Після заповнення певних анкетних пунктів-реквізитів радимо використати такі трафаретні вирази.
За час навчання виявив добрі (відмінні, посередні) здібності в засвоєнні предметів; проявив себе старанним у здобутті знань; навчальну програму засвоює добре; навчається на «відмінно»; на «відмінно» та «добре», на «добре» та «задовільно»; виявив добрі (посередні) здібності в засвоєнні (у вивченні) предметів (окремих предметів) природничого (гуманітарного, юридичного, військового, медичного, педагогічного) циклу, зокрема_; навчання дається легко (недостатньо серйозно ставиться до вивчення окремих предметів — до навчання); докладає багато зусиль у вивченні_,
що даються не зовсім легко (через недостатню підготовленість); проявляє особливий інтерес до вивчення окремих предметів_.
Веде наукову роботу (брав участь у міських, республіканських, міжнародних студентських наукових конференціях; призер, дипломант_конкурсу, конференції).
Має добрий (відмінний) військовий вишкіл (достатній стройовий вишкіл) та охайний зовнішній вигляд; не завжди звертає увагу на свій зовнішній вигляд (байдужий до свого зовнішнього вигляду).
Фізично добре (достатньо, відмінно) розвинений, має певні досягнення (успіхи) в заняттях спортом.
За характером тактовний (поміркований, розсудливий, чесний, стриманий, кмітливий, обов'язковий, ініціативний, неговіркий, нещирий, імпульсивний, запальний, потайний, нестриманий).
Усвідомлює свої недоліки та прагне позбутися їх (працює над самовдосконаленням), на зауваження реагує правильно (болісно); критику сприймає правильно (болісно), критичні зауваження сприймає з гумором.
Має мистецькі здібності (музикально обдарований, поетично; активний учасник, організатор вечорів
відпочинку).
Має авторитет (авторитетний) серед однокурсників.
До виконання обов'язків _ ставиться сумлінно
(відповідально, серйозно, належним чином).
Автобіографія — це життєпис певної особи, складений нею самою.
Автобіографію пише сам автор у довільній формі, дотримуючись певних реквізитів. Документ характеризується незначним рівнем стандартизації. У ньому не допускаються виправлення або помарки. Головні вимоги — вичерпність потрібних відомостей і лаконізм викладу (належить і до групи документів з кадрових питань).
Обов'язкові реквізити документа:
1) назва (Автобіографія), пишуть посередині першого рядка аркуша з великої літери, крапку після назви не ставлять;
2) трафаретний єдинопочаток (Я, Максимів Василь Юхимович,) із зазначенням повної дати (числа, місяця, року) і місця народження, соціального стану батьків на той час (або без нього — залежно від вимог установи, в яку її подають);
3) прізвища, імена, по батькові батька й матері, "їхні посади і місця роботи на час написання даного документа; відсутність когось із них вказується; у разі відсутності батьків називають опікунів і подають про них такі ж відомості (цю частину біографії можна помістити й у кінці документа);
4) перелік основних дат життя і трудової діяльності (найменування закінчених навчальних закладів і місць роботи подаються в хронологічній послідовності) й відомості про громадську роботу;
5) за наявності власної сім'ї — відомості про кожного її члена (дружину, чоловіка, дітей);
6) дата написання документа (зліва під текстом) і власний підпис на цьому ж рядку справа без розшифрування.
Дата публикования: 2015-04-10; Прочитано: 836 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!