Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підсумковий контрользнань студентів денної та вечірньої форм навчання здійснюється у формі іспиту



Перелік питань, що охоплюють зміст програми дисципліни, критерії оцінювання екзаменаційних завдань визначаються кафедрою, включаються до робочої програми дисципліни і доводяться до студентів на початку семестру.

Екзаменаційний білет включає 6 завдань, кожне з яких оцінюється за шкалою 0; 6; 8; 10 балів. Білет містить 2 теоретичні питання та 4 задачі.

У процесі письмового іспиту студенту не дозволяється користуватися допоміжними матеріалами: навчально-методичними посібниками, підручниками, словниками, довідниками.

Відповідь на екзаменаційне теоретичне питання оцінюється в 10 балів (відмінний рівень знань) за умови повного і аргументованого розкриття сутності завдання. Така відповідь має свідчити про глибоку обізнаність студента з теоретичними та практичними положеннями аналізу господарської діяльності, зокрема відповідь повинна містити:

ü розгорнутий та вичерпний виклад суті та змісту теоретичного питання;

ü повне розв'язання практичного завдання і викладення аналітичних висновків.

Оцінки в 8 балів (добрий рівень знань) заслуговує відповідь, яка є досить повною та обґрунтованою, логічно викладеною, але містить такі недоліки:

Ø часткові недоліки в розкритті змісту теоретичного питання;

Ø несуттєві помилки, допущені при розв'язанні практичного завдання.

Оцінки в 6 балів (задовільний рівень знань) заслуговує відповідь, яка відзначається недоліками щодо повноти, обгрунтованості та логіки викладення матеріалу, а саме:

Ø містить суттєві недоліки в розкритті змісту теоретичного питання;

Ø містить суттєві помилки, допущені при розв'язанні практичного завдання, або відзначається відсутністю самостійних висновків.

Крім наведених недоліків, зниженню оцінки сприяє порушення логіки викладення матеріалу, а також орфографічні помилки.

Відповідь вважається незадовільною (0 балів – незадовільний рівень знань), коли виклад матеріалу відзначається безсистемністю і не розкриває сутності питання, або містить грубе перекручення його змісту та недбалу форму викладення, нерозв'язані практичні завдання, що свідчить про незнання студентом програмного матеріалу з дисципліни «Аналіз господарської діяльності».

Максимальна кількість балів за іспит – 60.

У разі, коли відповіді студента оцінені вцілому за іспит менше, ніж у 30 балів, він отримує незадовільну оцінку за результатами іспиту (тобто 0 балів) та незадовільну загальну підсумкову оцінку, яка формується лише за результатами поточного контролю (від 0 до 50 балів).

Загальна підсумкова оцінка з дисципліни складається з суми балів за результатами поточного контролю знань та за виконання завдань, що виносяться на іспит (якщо студент набрав 30 балів і вище). До залікової екзаменаційної відомості заносяться сумарні результати в балах поточного контролю та іспиту (загальна підсумкова оцінка). Підсумкова оцінка не повинна перевищувати 100 балів. Переведення даних 100- бальної шкали оцінювання в 4-х бальну та шкалу за системою ECTS здійснюється у такому порядку:





Дата публикования: 2015-03-26; Прочитано: 133 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...