Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Білет №19



1. Правило 3 сігм для нормального закону розподілу.

З ф-ли:

коли δ=3σ, маємо:

Практично ця подія при 1 експерименті здійсниться, а тому її вважають практично вірогідною. Звідси:

Тобто йм-сть того, що внаслідок проведення експерименту ВВ Х, яка має закон розподілу N(a;σ), не потрапить у проміжок [a-3σ;a+σ], = 0,0027. Тобто практично вважається, що ця подія внаслідок проведення 1 експерименту не здійсниться.

2. Інтервальний ряд розподілу

У разі, коли Х- НВВ і обсяг вибірки великий, результати вибірки подають інтервальним рядом. Для цього область реалізацій розбивають на к інтервалів і для кожного інтервалу визначають частоти. Згідно формули Стерджеса число інт-лів рекомендується брати таким: m=1+3.322lg n, довжину інт-лів дельта хі зазвичай беруть однаковою. Здобутий ряд геометрично подається гістограмою. Для її побудови на осі абсцис відкладають інтервали, а на них як на основах будують прямокутники, висота яких пропорційна до частоти (Відносної частоти) інтервалу. Гістограма дає певне уявлення про графік щільності розподілу.





Дата публикования: 2014-12-11; Прочитано: 185 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...