![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
1. Напруженість магнітного поля Н=100А/м. Обчислити магнітну індукцію В цього поля у вакуумі.
2. Визначити напруженість магнітного поля, якщо в парамагнетику магнітна проникність m=1,1, а індукція магнітного поля В=0,005 Тл.
3. Кільце радіусом R=10 см знаходиться в однорідному магнітному полі індукцією В=0,318 Тл. Площина витка складає кут 30° з лініями індукції. Обчислити магнітний потік, що пронизує кільце.
4. Квадратна рамка зі стороною а=5 см розташована перпендикулярно до силових ліній однорідного магнітного поля індукцією В=0,08 Тл. Визначити магнітний потік через площину рамки.
5. Який максимальний механічний момент діє на рамку площею 10 см2 в магнітному полі індукцією В=0,2 Тл. Струм в рамці І=2 А.
6. Який магнітний момент має рамка площею S=20 см2, по якій тече струм І=5 А.
7. Коротка котушка у вигляді квадрата зі стороною а=5 см має 10 витків тонкого дроту. Знайти магнітний момент котушки при силі струму І=2 А.
8. Виток радіусом R=20 см знаходиться в однорідному магнітному полі індукцією В=0,2 Тл. Знайти момент сили М, шо діє на виток, якщо площина витка перпендикулярна до силових ліній. Струм у витку І=20 А.
9. Магнітний момент кругового витка дорівнює рм=0,2 А×м2. Визначити силу струму у витку, якщо площа витка дорівнює 10 см2.
10. Квадратну рамку зі стороною а=4 см пронизує магнітний потік Ф=0,02 Вб. Визначити індукцію магнітного поля, перпендикулярного до площини рамки.
11.* 3 дроту довжиною l=30 см зроблені контури у вигляді кола і трикутника і розміщені в магнітному полі індукцією В=0,05 Тл під кутом 30° до площини контура. Визначити крутний момент, що діє відносно центра на кожний контур, якщо контурами тече струм І=4 А.
12.* Стержень довжиною l=0,5 м обертається з частотою 20 об/с перпендикулярно до ліній індукції магнітного поля В=0,02 Тл. Визначити магнітний потік, який перетинається стержнем 5 с.
13.* Квадратна рамка з стороною а=4 см обертається в однорідному магнітному полі напруженістю Н=5×104 А/м з частотою v=5 с-1. Вісь рамки перпендикулярна магнітним силовим лініям. Знайти залежність магнітного потоку, що пронизує рамку, від часу.
14.* Знайти магнітний момент соленоїда довжиною l=0,4 м і радіусом витка r=5 мм, якщо його пронизує магнітний потік Ф=5×10-4 Вб.
15.* Визначити максимальну напруженість магнітного поля, що пронизує рамку площею S=5×10-2 м2, якщо залежність магнітного потоку, що пронизує рамку, від часу Ф=2×10p×соs400pt Вб.
Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 987 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!