Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Методичні рекомендації. G Під час розгляду першого питання стисло висвітлюється специфіка організації місцевого самоврядування



G Під час розгляду першого питання стисло висвітлюється специфіка організації місцевого самоврядування. Відповідь фокусується на взаємодії органів місцевого самоврядування та некомерційних організацій. Студент розкриває зміст регіонального управління, громадської активності та специфіки реалізації соціального партнерства на рівні регіону.

G Щодо другого питання студент розкриває чітке бачення умов розбудови соціального партнерства на рівні територіальної громади. Наголос робиться на забезпеченні учасників партнерства інформацією, технологією та правовими механізмами взаємодії, а також фінансовим забезпеченням з місцевого бюджету. Висвітлення правил відтворення партнерства включає в себе аналіз суспільно-політичних, правових, економічних та інших аспектів взаємодії.

G Під час відповіді на трете питання необхідно врахувати, що кожен регіон нашої країни має власні історико-культурні, економічні, релігійні та навіть географічні особливості. Всі вони мають значний вплив на розвиток соціального партнерства в кожному регіоні України. В цьому випадку потрібно провести аналіз даних щодо особливостей реалізованих практичних форм соціального партнерства в різних частинах країни.

G Розкриття четвертого питання передбачає відображення переходу основної владної активності від централізованого апарату державної влади до органів місцевого самоврядування. Вказані структури виступають у вигляді активного суб’єкта господарської діяльності. У стислому вигляді розкриваються перспективні напрямки адміністративно-територіального реформування з переосмисленням ролі регіонів.

Питання та завдання для самоконтролю

1. У чому полягає міжсекторний варіант функціонування соціального партнерства?

2. Назвіть та перерахуйте поля міжсекторного соціального партнерства.

3. Якими є основні правила реалізації соціального партнерства на рівні регіону?

4. У чому полягає різниця між правилами реалізації соціального партнерства та правилами роботи органів місцевого самоврядування?

5. Якими є умови успішної реалізації соціального партнерства в областях України?

6. Що входить до особливих умов реалізації соціального партнерства на рівні регіону?

7. Перерахуйте та коротко охарактеризуйте основних учасників соціального партнерства в регіональних суспільно-державних відносинах.

8. Що потрібно знати при виборі потенційного партнера у взаємодії держави та некомерційних організацій?

9. Перерахуйте складові механізму розвитку регіонального соціального партнерства.

10. Що входить до основні засади спільного управління фінансами в процесі реалізації соціального партнерства?





Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 202 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...