Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

ТЕМА 12. Фінансовий облік виробничих запасів



План

Вступ

Розділ 1.Сутність, визнання, оцінка і класифікація запасів, значення та завдання їх обліку

Розділ 2. Фінансовий облік виробничих запасів на підприємстві

2.1 Характеристика господарської діяльності та постановки обліку на підприємстві (суб’єкті дослідження)

2.2 Документальне оформлення руху виробничих запасів та звітність матеріально-відповідальних осіб

2.3 Синтетичний і аналітичний облік виробничих запасів

2.4 Відображення інформації про виробничі запаси у фінансовій звітності

Розділ 3. Напрями вдосконалення обліку виробничих запасів

Висновки

У вступі необхідно розкрити значення запасів у діяльності підприємства. Навести прізвища авторів, які досліджували вказану проблематику. Вказати мету та завдання, визначити об’єкт і суб’єкт, методи та інформаційну базу дослідження.

У першому розділі дослідити сутність та класифікацію запасів за різними джерелами (нормативно-правовими актами, підручниками, періодичними виданнями, авторефератами дисертацій, матеріалами конференцій), узагальнити їх та подати власне бачення проблеми. Навести критерії визнання запасів. Оскільки оцінка запасів є різною при надходженні і вибутті – її дослідження є актуальним для всіх підприємств і має проблеми. Необхідно вивчити вирішення цього питання в Наказі про облікову політику досліджуваного підприємства.

У другому розділі розкрити особливості господарської діяльності досліджуваного підприємства, структуру бухгалтерії, описати Наказ про облікову політику підприємства та форму бухгалтерського обліку.

Документальне оформлення надходження запасів від постачальників і інших кредиторів, а також передачі запасів з одного підрозділу в інший, їх вибуття. Вивчити порядок зберігання запасів, методи обліку запасів у місцях зберігання, порядок складання звітності матеріально-відповідальних осіб. Для наочності прикласти первинні документи та звітність матеріально-відповідальних осіб, проаналізувати правильність документального оформлення операцій на прикладі конкретного підприємства.

Синтетичний облік дослідити в залежності від джерел надходження і вибуття запасів, аналітичний облік – як в натуральному, так і в сумовому вираженні. Показати нетипову кореспонденцію або недоліки в обліку досліджуваного підприємства. Форми фінансової звітності та в яких статтях відображається інформація про виробничі запаси.

У третьому розділі розкрити напрями вдосконалення обліку виробничих запасів на підприємствах України.

У висновках узагальнити результати дослідження обліку виробничих запасів і вказати напрями його удосконалення.

У додатки включити: витяг зі статуту підприємства; Наказ про облікову політику підприємства; первинні документи; звітність матеріально-відповідальних осіб; облікові реєстри за основними рахунками теми; витяг з Головної книги; фінансову звітність.





Дата публикования: 2015-04-07; Прочитано: 651 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...