Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Зміст та структура курсової роботи



Курсова робота складається з вступу, двох або трьох розділів, висновків, додатків, літератури, що використовується в процесі написання роботи.

Назва та зміст розділів, параграфів, їх співвідношення визначаються з урахуванням вибраної теми.

Зібраний І проаналізований матеріал є основою для написання курсової роботи В межах окремих розділів і підрозділів. Після розкриття суті і теми приступають до написания вступу і висновків. Вступ розміщають на дві-три сторінки, де вказують:

• актуальність вибраної теми;

• мета і задачі курсової роботи;

• об'єкт, предмет і методологічну основа дослідження; • характеризуються джерела одержання інформації.

Перший розділ повинен містити, як правило, теоретичні та методологічні положення з вибраної теми, дослідження, які використовуються в сучасних досягненнях науки. Даний розділ виступає основою та передумовою для дослідження прикладних питань в наступних розділах. В ньому необхідно критично розглянути різні точки зору, висловити своє ставлення до дискусійних питань, охарактеризувати об'єкт дослідження.

Другий та третій розділи повинні містити глибокий та всебічний аналіз зібраних матеріалів, які найбільш характеризують досліджуваний об'єкт. Результати аналізу використовуються для виявлення недоліків, тенденцій розвитку, напрямків поліпшення фінансової діяльності досліджуваних суб'єктів фінансових відносин. В курсовій роботі студент розкриває зміст запропонованих заходів щодо удосконалення фінансової діяльності суб'єктів фінансових відносин. Результати дослідження повинні бути чітко сформульованими і мати практичне значення. Пропозиції повинні бути науково обґрунтованими, випливати з аналізу фактичного і теоретичного матеріалу.

У висновках (3-4 сторінки) студент в узагальненому вигляді, в логічній послідовності викладає пропозиції по всій роботі. Тут не повинно бути таблиць, графіків, малюнків.

Наприклад, при розкритті теми "Фінансова політика України на сучасному етапі економічного розвитку" необхідно, у першу чергу, скласти план:

Вступ.

1. Фінансова політика як інструмент регулювання економіки. 2. Основні види фінансової політики.


3. Фінансова політика України: тенденції та перспективи розвитку. Висновки.

Перелік посилань. Додатки.

У вступі потрібно відобразити актуальність вибраної теми, мету і задачі даної роботи, що таке взагалі фінансова політика держави.

Перший розділ плану повинен містити розкриття питань пов'язаних з ціллю і сутністю фінансової політики. її типами, еволюцією та механізмом її втілення.

У другому розділі потрібно зупинитись на основних складових фінансової політики держави. При висвітленні кожного ії виду показати яку роль відіграє кожна із них у економічному розвитку держави. Наприклад, розглядаючи податкову політику, як вагому складову фінансової політики, потрібно розглянути основні принципи оподаткування юридичних та фізичних осіб, необхідність реформування податкової політики, підкреслити значення податків у формуванні фінансів держави і бюджету. Це дасть змогу проаналізувати взаємозв'язок податкової з бюджетною, амортизаційною, інвестиційною та рентною політикою, загальноекономічною діяльністю держави і показати їх роль в економічному розвитку суспільства.

Розкриваючи третє питання, необхідно відобразити проблеми та перспективи розвитку фінансової політики держави на сучасному етапі,

У висновках студент повинен окреслити основні тенденції і задачі фінансової політики держави в сучасних умовах та зміст запропонованих заходів щодо удосконалення фінансової політики для досягнення фінансової стабілізації в Україні.

Перелік посилань розміщують перед додатками, починаючи з нового аркуша. Джерела розміщують у алфавітному порядку і позначають порядковими номерами арабськими цифрами. Бібліографічний опис в переліку має відповідати вимогам.

Додатки з обраної теми містять: Схему фінансового механізму України, малюнок нарахування прискореної амортизації, таблицю (перелік основних фондів, що підлягають амортизації та норми амортизації), та інші





Дата публикования: 2015-03-29; Прочитано: 173 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...