Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Комплекс програмних і технічних засобів забезпечення функціонування АБІ включає одну чи декілька ПЕОМ, засоби передання даних, віддалені термінали, базове та спеціальне програмне забезпечення ПЕОМ (операційна система, системи Управління даними, програмні інтерфейси користувачів з АБІ тощо).
Нині в межах ЄІСПС організується видання інформаційного бюлетня як однієї з форм надання інформаційних послуг психологам, керівникам установ та організацій, педагогам, соціальним працівникам та ін. У ньому планується друкувати огляди наукових праць, дисертацій, звітів, документи, що Регламентують діяльність практикуючих психологів, інформацію про нові книжки з психології та методичні розробки, Формацію про конференції, наукові зібрання, семінари, ідомості про ринок психологічних послуг та ринок праці, ворюється банк психодіагаостичних методик.
Як користуватися послугами ЄІСПС. Абоненти ЄІСПС отримують інформацію про постанови, накази, розпорядження органів управління освітою, про нові методичні розробки провідних науковців, про плани видавничої діяльності наукових установ, про наукові та практичні конференції, семінари тренінги, зібрання тощо. Кожен з абонентів може запропонувати свої послуги, методичні розробки, проекти для розповсюдження у межах країни й за кордоном з отриманням гонорару та захистом авторського права.
Абонентом ЄІСПС може бути будь-який заклад (установа) освіти — школа, гімназія, ліцей, коледж, ПТУ, інститут, університет, управління освіти, інші державні й недержавні установи, фірми, об'єднання. Абоненти можуть не мати штатних психологів, але користуватися послугами ЄІСПС, отримувати дані психологічних досліджень та методичні матеріали.
Запитання й завдання
Панок В. Г. Організація психологічної служби у системі народної освіти // Практична психологія і розвій таланту. Суми, 1992.
Панок В. Г. Концепція національної соціально-психологічної служби // Педагогіка і психологія: Вісн. Акад. пед. наук України, 1994. № 2(3).
Панок В. Г. Практична психологія у системі освіти: шляхи розбудови // Психологическая помощь детям и подрост-кам с трудностями в обучении, поведений и змоциональ-ньіми нарушениями: Сб. статей по материалам Всеукр. на-уч.-практ. семинара, 17—21 июня 1997 г. Одесса, 1997.
Полищук Ю. М., Хон В. Б. Теория автоматизированньгх банков информации. Москва, 1989.
Положення про психологічну службу в системі освіти України // 36. законодавчих та нормативних актів про освіту. Київ, 1994. Вип. 2.
Страссман П. Информация в век злектроникн: Проблеми управлення. Москва, 1987.
392
1. Що таке ЄІСПС, які її завдання та функції?
2. Розтлумачте поняття інформаційної технології.
3. Що таке комп'ютерна мережа передання даних, які її мож
ливості?
4. Які завдання виконує ЄІСПС у системі освіти?
5. Назвіть елементи, з яких складається ЄІСПС.
6. Що таке "інформаційна архітектура"?
7. Сформулюйте поняття автоматизованого банку інформації
та визначте його функції.
8. Як користуватися послугами ЄІСПС?
Література
Вьісоцкий С. Архитектура клиент—сервер // Компьютерное обозрение. 1996. № 20—22.
Гольц Г. Рабочие Москва, 1990. |
станции и информационньїе сети.
Кроув Г., Зйвисон Д. Базн данннх в административнш' информационннх системах. Москва, 1983.
Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 693 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!