Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Розрахунок колійного розвитку вантажних станцій



Розрахунок кількості колій прийому і відправлення.

При жорсткій спеціалізації колій для прийому і колій для відправлення передаточних поїздів їх кількість визначається роздільно.

Колії прийому використовують для прийому й обробки поїздів, а також простою їх у чеканні розформування. Кількість колій прийому визначають по формулі:

де n р – кількість прибуваючих на станцію протягом доби передаточних поїздів;

t ож. р – середній час простою поїздів на колії прийому у чеканні розформування, хв;

S Т пост – час заняття колії постійними операціями, що не залежать від розмірів руху, хв;

t п – час заняття колії прийому виконанням операцій, зв'язаних із прийомом і обробкою поїзда по прибуттю, хв, який визначається

де t пр – час на готування маршруту прийому і входу поїзда на станцію, хв;

t оп – час на обробку состава по прибуттю (приймається по типовому техпроцесу – 15 хв);

t выв – час на перестановку состава на витяжну колію для розформування, хв.

Колії відправлення призначені для накопичення вагонів в очікуванні відправлення та виконання операцій по відправленню передаточних поїздів.

Кількість колій відправлення дорівнює кількості призначень відповідно до встановленого для даної станції планом формування поїздів. При значних розмірах передатного руху певного призначення (більш 12-15 поїздів у добу) проектуються дві колії відправлення на дане призначення.

Корисні довжини колій прийому і відправлення повинні відповідати довжині поїздів, що відправляються з даної станції.

Сортувальний парк призначений для розформування прибуваючих передаточних поїздів і підбору вагонів по пунктах подачі і вантажним фронтам.

Отже, потрібна ємність сортувальної колії, а значить і його довжина, залежить від кількості вагонів, що прибувають у передаточному поїзді на кожен окремий вантажний фронт.

У силу дії різних факторів спостерігається нерівномірність прибуття в поїздах вагонів на вантажні фронти. Таким чином, фактичне число вагонів на кожен вантажний фронт у передаточному поїзді є випадковою величиною.

У цьому випадку потрібна ємність і довжина кожної окремої сортувальної колії залежить від величини найбільшої групи вагонів призначенням на відповідний вантажний фронт, що прибувають у составах передаточних поїздів.

Як правило, потрібна ємність сортувальної колії для кожного вантажного фронту невелика і має значний розкид.

Отже, необхідно розглядати питання про об'єднання окремих призначень на одній сортувальній колії. При цьому будуть зменшуватися витрати, зв'язані зі спорудженням колій (за рахунок скорочення надлишків довжини), укладанням стрілочних переводів і устаткуванням їх ЕЦ, а також експлуатаційні витрати на їхнє утримання. Однак у цьому випадку виникають додаткові витрати, зв'язані з повторним сортуванням вагонів для добірки груп по окремим вантажним фронтам і можливому збільшенню числа маневрових локомотивів.

Оптимальна кількість сортувальних колій визначається на підставі техніко-економічного порівняння декількох варіантів.





Дата публикования: 2014-11-26; Прочитано: 611 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...