![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
ТЕМА: Розвиток музики та розвиток образу.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна: вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характеризувати їх;
- Біографія Е. Гріга.
- способи розвитку музики: виконавські, динамічні,
жанрові, мелодичні, темпові, темброві
- виконання пісень різного змісту і характеру.
- створення темброво – ритмічних супроводів до пі-
сень і танців.
- закріплювати набуті знання і вміння учнів.
Виховна: - виховувати любов до класичної му –
зики, рдного народу;
- виховувати здатність співпереживати зміст ро- зучених пісень та почутих музичних творів.
Розвиваюча: - розвивати музичні здібності учнів
їх творчі задатки;
- розвивати співацькі навики;
- розвивати слух, ритм.
Обладнання: Інструменти, магнітофон, диск із запи –
сом твору, папки із теорією, портрет компози-
тора, наочні матеріали.
Методи і прийоми: словесні (розповідь, бесіда), наоч-
ні (використання папок портрету композитора
де монстраційний матеріал малюнок) власний показ вчителя аналіз музичного твору, метод порівняння, спів групами та індивідуально.
ХІД УРОКУ:
I. Організація учнів до уроку.
Музичне вітання:
Добрий день вам дітки
Я вітаю вас.
Добрий день.
Вступне слово вчителя:
Ми знаємо різноманітні прийоми розвитку музики. Серед них: виконавські, симфонічні, жанрові, динамічні, темпові, ладові та темброві.
Дата публикования: 2014-11-19; Прочитано: 490 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!