Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Монтаж плит повинен здійснюватися кваліфікованими фахівцями. Особи, допущені до роботи із плитами, повинні пройти технічний мінімум, інструктаж із заходів безпеки і знати правила їх експлуатації. До технічного обслуговування плит допускаються особи, що мають документ, який засвідчує право провадити ремонт електричних установок.
Особливу увагу слід приділяти стану жарової поверхні плит, яка повинна бути рівною, гладкою, без тріщин і прогинів та перебувати на одному рівні з бортовою поверхнею. Необхідно стежити за тим, щоб на нагріті конфорки і настил плит не потрапляла рідина, тому що це приводить до їхнього розтріскування і може стати причиною опіків персоналу. Щоб виключити це, наплитний посуд необхідно заповнювати не більше ніж на 3/4 обсягу. Підлога навколо плити повинна бути рівною і неслизькою.
При установці електричних плит повинно бути забезпечене надійне їхнє заземлення. Пускові пристрої плит монтуються на стіні поблизу їх. Плавкі запобіжники встановлюються для кожної плити окремо. Струмоведучі елементи пускових пристроїв і самих плит закриваються, щоб виключити дотик до них персоналу. В процесі експлуатації необхідно стежити за справністю електропроводки і заземлюючого пристрою. При замиканні електропроводки на корпус плити вона негайно вимикається з мережі та не вмикається знову до усунення всіх несправностей. Перед прибиранням і зупинкою плит на обслуговування або ремонт вони також вимикаються з мережі. Категорично забороняється вмикати плиту в електромережу без заземлення, працювати на ній при відсутності піддона під блоками конфорок, залишати ввімкнуту плиту без догляду і провадити її прибирання, не вимкнувши з електромережі. Не допускається залишати у ввімкнутому стані конфорки, не завантажені продуктами.
Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 724 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!