Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

За типологією суб’єктів взаємодії^



Повний перелік форм взаємодії в органах внутрішніх справ дати дуже важко, тому доцільно в широкому плані скомпонувати їх в чотири умовних блоки:

1) обмін інформацією;

Більш докладно з цього питання див.: Плишкин В.М. Органи-зация взаимодействия территориальньїх й транспортнмх органов внут-рєчних дел в охране обіцественного порядка. – Киев: КВШ МВД СССР, 1982.


2) спільна розробка управлінських рішень;

3) реалізація розроблених управлінських рішень ^(при настанні певних строків та виникненні відповідних ситуацій);

4) проведення інших різних погоджених заходів, які не були передбачені письмовими управлінськими рішеннями.

Питання щодо класифікації координації також цікаве, складне і цілком самостійне, тому не розглядається докладно. При класифікації координації використовуються різні критерії, в тому числі частково аналогічні наведеній класифікації взаємодії, наприклад, за часовими характеристиками координацію також ділять на постійну і тимчасову, по відношенню до системи – на внутрішю і зовнішню. Крім того, існують специфічні критерії. Так, наприклад, за обсягом упорядкування системи координація може бути розділена на загальну і часткову.

Діяльність органів внутрішніх справ" у боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку немислима без постійного підвищення її якості та ефективності. Одним із напрямів удосконалення діяльності органів внутрішніх справ е поліпшення взаємодії між складаючими й’ елементами. Це особливо важливо в сучасний період, який характеризується подальшим поглибленням процесів диференціації та інтеграції, "виснаженням" екстенсивних і внаслідок чого все більшим "натиском" на інтенсивні шляхи розвитку, які знаходять відображення в самих різноманітних сферах життя суспільства, в тому числі в діяльності державного апарату і такої його ланки, як органи внутрішніх справ.

Підвищення ефективності функціонування соціальних систем об’єктивно пов’язане з необхідністю вдосконалення управління ними, поліпшення координації структурних елементів, організації взаємодії між ними.

Завдання по охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю, які стоять перед органами внутрішніх справ, не можуть бути виконані без оптимального використання їхніх сил та засобів, переваг спільної діяльності, що, в свою чергу, потребує серйозних змін на краще всієї організаторської роботи, вдосконалення взаємодії.






Дата публикования: 2014-10-19; Прочитано: 419 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2025 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.046 с)...