Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Оформлення результатів аналізу. Титриметричний (об'ємний) аналіз



Теоретичні основи титриметричного аналізу. Класифікація методів титриметричного аналізу. Хімічні реакції, що використовуються в титриметричному аналізі. Техніка титрування. Криві титрування. Види титрування: пряме, зворотне, титрування заміщення. Точка еквівалентності, способи її визначення. Індикатори. Класифікація індикаторів. Інтервал переходу та показник титрування індикатора. Види похибок в титриметричному аналізі. Приготування титрантів (титрованих розчинів) і способи представлення їх концентрації. Титр, титр за досліджуваною речовиною, коефіцієнт поправки. Стандарти та вимоги до них. Фіксанали. Особливості розрахунків в титриметричному аналізі.

Методи кислотно-основного титрування (нейтралізації)

Теорія методу. Ацидиметричне та алкаліметричне титрування. Криві титрування, індикація точки еквівалентності. Кислотно-основні індикатори та їх вибір. Похибки кислотно-основного титрування. Стандарти та титранти. Титрування сильних кислот та основ, кислих та основних солей, середніх солей слабких кислот та основ, сумішей кислот і основ. Титрування в неводних середовищах. Стандарти і титранти неводного титрування. Використання методів кислотно-основного титрування у водних та неводних середовищах в хімічному аналізі. Аналіз органічних сполук методом кислотно—основного титрування. Практичні роботи. Визначення сильних кислот та слабких кислот, гідроксидів лужних металів, солей амонію, карбонатів та гідрокарбонатів.

Методи окисно-відновного титрування (окислення-відновлення)

Теорія методів. Класифікація методів. Криві титрування. Способи визначення точки еквівалентності. Редокс-індикатори. Стандарти і титранти. Перманганатометричне, йодометричне, броматометричне, цериметричне, хроматометричне, нітритометричне титрування. Використання методів окислювально-відновного титрування в хімічному аналізі. Аналіз органічних сполук методом окислювально-відновного титрування. Практичні роботи. Визначення пероксиду водню, оксалатної кислоти, формальдегіду, йоду, саліцилової кислоти.

Методи осадового титрування (осадження)

Теорія методів. Криві титрування. Способи визначення точки еквівалентності. Індикатори та їх вибір. Стандарти і титранти. Аргентометричне, роданометричне, меркурометричне титрування. Застосування методів осадового титрування в аналізі неорганічних та органічних речовин. Практичні роботи. Визначення галогенідів, роданідів, солей срібла.





Дата публикования: 2014-11-02; Прочитано: 795 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...