Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Мета: Практичне освоєння студентами особливостей дизайну інтер’єрів, архітектурного дизайну та педагогічних технологій дизайн-діяльності дошкільників.
Зміст заняття:
1. Визначення особливостей дизайну інтер’єрів та архітектурного дизайну (доповідь за рефератом).
2. Презентація дизайну інтер’єру дошкільного закладу (за матеріалами підготовленого студентами досвіду).
3. Презентація творчого проекту студента з оформлення інтер’єру у певному стилі.
4. Презентація архітектурного проекту дошкільного закладу (малюнок), підготовленого студентом.
5. Програма та педагогічна технологія дизайн-діяльності дошкільників.
Завдання для самопідготовки:
- опрацювати літературу та педагогічний досвід дизайн-діяльності дошкільників;
- виконати реферат «Дизайн інтер’єру: зміст та особливості». «Закони стилю у дизайні інтер’єру», «Текстиль в інтер’єрі» та інш.;
- підготувати проект оформлення інтер’єру;
- підготувати проект (малюнок) архітектури дошкільного закладу;
- здійснити відбір змісту для програми «Дитина у світі дизайну інтер’єру та архітектури»;
- підготувати варіанти педагогічної технології введення дитини у світ дизайну інтер’єру та архітектурного дизайну.
Хід заняття:
1.Презентація особливостей мистецтва дизайну інтер’єру та архітектурного дизайну (доповідь за рефератом).
2.Презентація варіантів дизайну інтер’єру та архітектурного дизайну (виступ з матеріалами аналізу досвіду).
3. Презентація творчих проектів студентів.
4. Відбір змісту для програми «Дитина у світі дизайну інтер’єру та архітектурного дизайну».
5. Форми і методи введення дитини у світ дизайну інтер’єру та архітектурного дизайну (презентація варіантів педагогічної технології).
Оцінювання:
1 б. – студент отримує заусну відповідь;
1 – 2б. – за виконання творчого завдання.
Завдання для самостійної роботи - 29 балів
ЗМ 1.
1. Опрацювання літератури (конспектування, анотування, опрацювання ксерокопії, складання словника термінів, бібліографії) 3 б.
2. Виконання реферату 5 б.
ЗМ 2.
1. Аналіз досвіду організації художньої праці в ДНЗ (опрацювання ксерокопії, письмова робота, складання анотації досвіду) 3 б.
2. Освоєння технік та технологій художньої праці: робота з папером та картоном, з тканиною, з природним та бросовим матеріалами 4 б.
3. Освоєння технологій декорування виробів (малювання декору, аплікація, вишивка, інкрустування, карбування, рель’єфне ліплення) 4 б.
ЗМ 3.
1. Виконання дизайн-проекту 3 б.
2. Розробка освітньої програми для дошкільників 3 б.
3. Розробка варіанту педагогічної технології
4. Створення «Банку цікавих ідей» для власних дизайн-проектів та авторської педагогічної технології 4 б.
Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 340 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!