Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Мета: Практичне освоєння студентами особливостей технологій ландшафтного дизайну та організації дизайн-діяльності дошкільників.
Зміст заняття:
1. Презентація змісту та особливостей ландшафтного дизайну (доповідь студента за рефератом).
2. Презентація студентами варіант-макетів ландшафтного дизайну в інтер’єрі дошкільного закладу та на ділянці.
3. Організація «Клубу оригінальних ідей» (створення дизайн-проектів методом «мозкового штурму»).
4. Моделювання педагогічних технологій дизайн-діяльності дітей.
Завдання для самопідготовки:
- опрацювати літературу та досвід ландшафтного дизайну в дошкільному закладі;
- виконати реферат «Ландшафтний дизайн»;
- підготувати варіант-макети ландшафтного дизайну в дошкільному закладі;
- розробити програму та педагогічну технологію «Дитина у світі ландшафтного дизайну»;
- підготувати варіант педагогічного спілкування з дітьми у просторі ландшафтного дизайну.
Хід заняття:
1. Доповідь студента за рефератом «Ландшафтний дизайн».
2. Відбір змісту для роботи з дошкільниками.
3. Презентація проектів ландшафтного дизайну в дошкільному закладі.
4. Моделювання програми та педагогічної технології «Дитина у світі ландшафтного дизайну.
5. Презентація елементів педагогічної технології.
Оцінювання:
1 б. – студент отримує заусну відповідь;
1 – 2б. – за виконання творчого завдання.
Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 386 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!