Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Мета: Практичне освоєння студентами змісту та особливостей технології фітодизайну та організації дизайн-діяльності дошкільників.
Зміст заняття:
1. Презентація змісту та особливостей фітодизайну: закони створення квіткових композицій, символіка квітів, матеріали та обладнання для фітодизайну,квіткові композиції в інтер’єрі дошкільного закладу.
2. Майстер-клас з створення квіткових композицій.
3. Особливості та філософія мистецтва ікебани.
4. Майстер-клас з ікебани.
5. Відбір змісту та педагогічна технологія спілкування з дошкільниками у просторі фітодизайну.
Завдання для самопідготовки:
- опрацювати літературу та педагогічний досвід з використання елементів фітодизайну в роботі з дошкільниками;
- виконати реферати «Фітодизайн», «Мистецтво ікебани»;
- підготувати композиції в стилі фітодизайну та ікебани для презентації та майстер-класу;
- здійснити відбір змісту та змоделювати педагогічну технологію спілкування з дошкільниками у просторі фітодизайну;
- розробити варіант педагогічного спілкування за програмою «Дитина у світі фітодизайну».
Хід заняття:
1. Презентація змісту та особливостей фітодизайну (доповідь студента за рефератом).
2. Проведення майстер-класу студентом з фітодизайну (залучення всіх студентів до виконання квіткових композицій);
3. Презентація мистецтва ікебани (доповідь студента за рефератом);
4. Проведення студентом майстер-класу з ікебани з залученням всіх студентів групи;
5. Презентація студентами програми та педагогічної технології «Дитина у світі фітодизайну».
6. Розробка методичних рекомендацій з організації фітодизайну в дошкільному закладі.
Оцінювання:
1 б. – студент отримує заусну відповідь;
1 – 2б. – за виконання творчого завдання.
Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 505 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!