Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Мета: Практичне освоєння студентами особливостей дизайну одягу та педагогічних технологій дизайн-діяльності дошкільників.
Зміст заняття:
1. Презентація змісту та технологій дизайну одягу та аксесуарів (доповідь за рефератом).
2. Визначення особливостей творчого процесу дизайнера одягу (огляд персоналій у мистецтві дизайну одягу та аксесуарів – виступ за матеріалами реферату).
3. Відбір змісту для роботи з дошкільниками за програмою «Дитина у світі мистецтва дизайну одягу».
4. Форми і методи введення дитини у світ дизайну одягу: проектування педагогічної технології.
Завдання для самопідготовки:
- опрацювати літературу та досвід педагогічної роботи за темою;
- виконати реферат «Дизайн одягу», «Стилі в одязі», «Мій улюблений художник-модельєр» та інш.;
- виконати творчі дизайн-проекти одягу та аксесуарів для дорослих і дітей;
- здійснити відбір змісту для програми «Дитина у світі дизайну одягу»;
- розробити варіанти форм та методів введення дитини у світ дизайну одягу;
- підготувати варіант педагогічного спілкування за програмою «Дитина у світі дизайну одягу».
Хід заняття:
1. Презентація особливостей мистецтва дизайну одягу (доповідь студента за рефератом).
2. Визначення особливостей творчого процесу дизайнера одягу та аксесуарів на прикладі персоналій (за матеріалами рефератів).
3. Відбір змісту для роботи з дошкільниками. Розробка програми «Дитина у світі дизайну одягу».
4. Форми і методи ведення дитини у світ дизайну одягу. Проектування розвивального середовища та педагогічної технології.
Оцінювання:
1 б. – студент отримує заусну відповідь;
1 – 2б. – за виконання творчого завдання.
Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 528 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!