Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Експлуатація приводів



Для установки приводів вибирається зручне для експлуатації і добре освітлене місце. Підставки приводів встановлюються на фундаментах із залитими в них болтами і кріпляться гайками. На підставку ставиться привід і закріплюється чотирма болтами. Електродвигун включається в мережу кваліфікованим електриком. Кінці проводів електродвигуна з'єднуються з проводами, що підводять струм згідно з Інструкцією по експлуатації. Для дистанційного вмикання і захисту електродвигуна від перевантажень встановлюється магнітний пускач із тепловим реле. Захист від струмів короткого замикання забезпечується плавкими запобіжниками, розміщеними на груповому щиткові, або автоматичними запобіжниками. Корпус приводу обов'язково заземлюється через клемну коробку електродвигуна. При вмиканні електродвигуна привідний вал повинен обертатися в напрямку, указаному стрілкою на корпусі редуктора.

Перед початком роботи на приводі перевіряється правильність обертання приводного валу і рівень мастила в редукторі, який повинен бути в межах отвору оглядової пробки. Потім при непрацюючому електродвигуні встановлюється змінний механізм і перевіряється міцність його закріплення в гнізді приводу.

Завантаження змінних механізмів продуктами проводиться, як правило, тільки після вмикання електродвигуна. Виняток становлять механізм для збивання МС 4-20 і механізм багатоцільовий МС 4-7-8-20, які завантажуються до вмикання приводу. Справний привід працює з невеликим і рівномірним шумом і навіть після тривалої роботи нагрівається незначно.

Знімаються змінні механізми тільки при вимкнутому електродвигуні.

Як приводи, так і змінні механізми до них завжди повинні утримуватися в чистоті. Після закінчення роботи зовнішня поверхня приводів протирається спочатку вологою, а потім сухою м'якою тканиною. Змінні механізми розбираються, знімаються із приводу, і всі їх деталі, крім зовнішньої поверхні корпуса і завантажувальної тарілки, добре промиваються гарячою водою, сушаться та змазуються тваринним харчовим несолоним жиром.

Розмелювальний механізм розбирається, і його деталі очищаються від залишків їжі щіткою.

Періодично, раз у тиждень, пофарбовані поверхні приводів і змінних механізмів промиваються теплою мильною водою і насухо протираються м'якою тканиною.

При роботі на універсальних приводах і змінних механізмах необхідно стежити за наявністю і якістю мастила.

Відпрацьоване мастило періодично замінюється новим. Зміна мастила проводиться перший раз після шістьох місяців з початку роботи машин, а потім не рідше одного разу в рік. При цьому порожнини редукторів і шестірні змінних механізмів промиваються гасом, а потім рідким машинним мастилом. У редуктори приводів для змащення заливається трансмісійне автотракторне (літнє) мастило. Редуктори змінних механізмів заправляються сумішшю трансмісійного мастила і солідолу С у рівних кількостях. Шестірні і планетарні механізми змазуються солідолом С.

М'ясорубки і фаршомішалки змащення не мають, тому щораз перед початком роботи на цих механізмах тертьові частини шнека м'ясорубки та вала фаршомішалки змазуються тваринним несолоним жиром.

Підшипники електродвигуна змазуються мастилом універсальним тугоплавким УТ-1 (консталін) при кожному профілактичному розбиранні електродвигуна.

Підшипники всіх валів змазуються солідолом С із колпачкових масельничок. Для подачі мастила до підшипників з колпачкових масельничок їх необхідно щодня перед початком роботи підкручувати на півоберту.





Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 411 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...