Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

ТЕМА 20. Звільнення від покарання та його відбування



Поняття та юридична природа звільнення від покарання та його відбування. Основний кримінально-правовий зміст звільнення від покарання та його відбування, його відмінність від звільнення від кримінальної відповідальності.

Проблеми систематизації окремих різновидів звільнення від покарання та його відбування. Звільнення від покарання, звільнення від подальшого відбування покарання, заміна пока­рання більш м’яким та пом’якшення призначеного покарання як окремі форми звільнення від покарання та його відбування.

Звільнення від покарання, його специфічний кримінально-правовий зміст. Звільнення від покарання особи у зв’язку з втра­тою нею суспільної небезпеки. Звільнення від покарання особи


у зв’язку із закінченням строків давності. Інші різновиди безу­мовного звільнення від покарання, що передбачені КК Украї­ни. Звільнення від відбування покарання з випробуванням. Звільнення від відбування покарання з випробуванням вагіт­них жінок і жінок, які мають дітей віком до семи років. Інші різновиди умовного звільнення від покарання, що передбачені КК України.

Звільнення від подальшого відбування покарання, його спе­цифічний кримінально-правовий зміст. Звільнення від подаль­шого відбування покарання особи, засудженої за діяння, ка­раність якого законом усунена. Звільнення від подальшого відбування покарання особи у зв’язку із закінченням строків давності виконання обвинувального вироку. Інші різновиди безумовного звільнення від відбування покарання, що передба­чені КК України. Умовно-дострокове звільнення від відбуван­ня покарання. Інші різновиди умовного звільнення від відбу­вання покарання, що передбачені КК України.

Заміна покарання більш м’яким, його специфічний криміналь­но-правовий зміст. Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким. Заміна виправних робіт штрафом. Інші різновиди замі­ни покарання більш м’яким, що передбачені КК України.

Пом’якшення призначеного покарання, його специфічний кримінально-правовий зміст. Зниження призначеної особі міри покарання до максимальної межі, встановленої санкцією нового закону, що пом’якшує кримінальну відповідальність. Інші різно­види пом’якшення покарання, що передбачені КК України.

Особливості звільнення від покарання та його відбування на підставі закону України про амністію або акта про помилування.





Дата публикования: 2015-01-10; Прочитано: 291 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2025 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.158 с)...