Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підготовчі і вежомонтажні роботи



6.2.1. Підготовчі і вежомонтажні роботи можуть бути розпочаті за наявності затвердженого робочого проекту на будівництво свердловини та видачі вежомонтажній бригаді наряду на їх проведення.

6.2.2. При спорудженні свердловин на родючих землях і землях активного сільгоспвикористання до початку монтажу бурового обладнання необхідно зняти родючий шар землі для здійснення рекультивації після завершення буріння та облаштування гирла свердловини.

6.2.3. Площадки для бурової установки слід планувати з урахуванням природного ухилу місцевості і забезпечення руху стічних вод до системи їх збору.

6.2.4. До демонтажу бурової установки на електроприводі дозволяється приступати після від’єднання кабелів і повітряних ліній електропостачання, на які може бути подана напруга, та одержання письмового підтвердження особи, відповідальної за експлуатацію електрогосподарства, про відключення її від електромережі.

6.2.5. Транспортування великогабаритного блоку з буровою вежею чи окремо бурової вежі у вертикальному положенні виконується за проектом, який затверджується керівництвом підприємства, що здійснює вежомонтажні роботи, після узгодження траси з зацікавленими організаціями. Робота виконується під керівництвом відповідальної посадової особи вежомонтажного цеху.

У проекті повинні бути:

- зазначені способи транспортування обладнання;

- визначена траса пересування обладнання і шляхи руху підтримуючої техніки;

- передбачені способи для подолання ровів, ярів, вирубки лісу, вирівнювання траси, переходу через дороги, лінії електропередачі;

- визначена кількість техніки - основної і допоміжної;

- визначені кількість і порядок розміщення членів бригади, які беруть участь у транспортуванні обладнання, передбачена участь представника організації, що експлуатує ЛЕП (у разі її перетинання).

6.2.6. Забороняються роботи на висоті з монтажу, демонтажу та ремонту бурових веж і щогл, а також пересування бурових веж у вертикальному положенні в нічний час, при вітрі понад 8 м/с, під час грози, зливи і сильного снігопаду, при ожеледі, тумані з горизонтальною видимістю менше 100 м, при температурі повітря нижче мінус 300С.

6.2.7. Забороняється одночасно знаходитись на різній висоті бурової вежі робітникам, які не зайняті виконанням спільної роботи.

6.2.8. Забороняється на час перерви монтажно-демонтажних робіт залишати в підвішеному стані вузли і частини обладнання.

6.2.9. Забороняється монтаж, демонтаж бурової вежі, у тому числі, стягування її з гирла свердловини, за наявності тиску на гирлі свердловини.

При монтажі і демонтажі бурових веж та щогл повинні застосовуватись підйомники і лебідки з номінальною вантажопідйомністю не менше максимального навантаження, яке може виникнути в процесі роботи. До роботи на висоті при монтажі і демонтажі бурових веж та щогл, а також до їх ремонту допускаються тільки досвідчені монтажники зі стажем роботи не менше одного року.

Бурові вежі, які знаходяться в аварійному стані, розбирати забороняється: вони мають бути повалені.

При підійманні секцій бурової вежі підйомником, при піднятті бурової вежі у вертикальне положення після її монтажу, при переміщенні бурової вежі і блоків бурової установки всі працівники, не зайняті цією роботою, повинні знаходитись на відстані, що перевищує висоту підняття секції (бурової вежі) не менше, ніж на 10 м. При перервах в роботі змонтована частина бурової вежі повинна встановлюватись на бруси, а підйомник повинен бути розвантажений.

Забороняється знаходитись людям на блоці та під блоком під час підіймання і опускання його домкратами або іншими механізмами, а також при стяганні блоку з фундаменту і встановленні його на фундамент.





Дата публикования: 2015-01-15; Прочитано: 747 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...