Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Перелік навчально-бойових завдань і стандартів підготовки



Навчально-бойове завдання №1 «Пересування»

Танковий взвод
2.2.1.1 Підготовка та здійснення тв маршу в якості головної похідної застави батальйону.
2.2.1.2 Підготовка та здійснення тв маршу в якості головного дозору.
2.2.1.3 Підготовка та здійснення тв маршу у складі головних сил батальйону.
Танковий екіпаж
2.1.1.1 Підготовка та здійснення танковим екіпажем маршу.
2.1.1.2 Підготовка та здійснення танковим екіпажем маршу в похідній охороні.

Навчально-бойове завдання №2 «Розташування»

Танковий взвод
2.2.2.1 Підготовка та дії тв при розташуванні на місці.
2.2.2.2 Підготовка та дії тв у сторожовій заставі тб.
Танковий екіпаж
2.1.2.1 Підготовка та дії танка у сторожовому посту.

Навчально-бойове завдання №3 «Оборона»

Танковий взвод
2.2.3.1 Виконання завдань з підготовки до оборони тв у складі І ешелону роти в умовах відсутності зіткнення з противником. Ведення оборонного бою.
2.2.3.2 Виконання завдань з підготовки до оборони тв у складі ІІ ешелону роти в умовах відсутності зіткнення з противником. Ведення оборонного бою.
Танковий екіпаж
2.1.3.1 Танк в обороні в умовах відсутності зіткнення з противником
2.1.3.2 Танк в обороні в умовах безпосереднього зіткнення з противником.

Навчально-бойове завдання №4 «Наступ»

Танковий взвод
2.2.4.1 Виконання завдань тв з підготовки до наступу в складі роти І ешелону тб. Ведення тв наступального бою в складі тр.
2.2.4.2 Виконання завдань тв з підготовки до наступального бою у резерві батальйону. Ведення наступального бою.
Танковий екіпаж
2.1.4.1 Танк в наступі в умовах безпосереднього зіткнення з противником.
2.1.4.2 Танк в наступі з ходу.

що у ході бойової підготовки особовим складом набуваються різні знання і уміння. Але практичні навички в діях на поле бою, ефективне застосування озброєння та військової техніки, злагодженість механізованих (танкових) підрозділів і взаємодія їх з підрозділами інших військ і спеціальних військ у різних видах бою удосконалюються тільки на тактичних заняттях і навчаннях. У силу цього тактична підготовка, як процес навчання військ прийомам і способам ведення бою, є головним і визначальним предметом у системі бойової підготовки.

У тактичній підготовці використовуються такі форми навчання:

- тактико-стройові заняття;

- тактичні заняття;

- бойові стрільби;

- тактичні навчання.

Тактико-стройові заняття є першим і необхідним ступенем бойового злагодження підрозділів.

Їх сутність полягає в тому, що з підрозділами відпрацьовується техніка виконання прийомів і способів дій у різних видах бою, спочатку по елементах у повільному темпі, а потім у цілому в межах встановленого нормативами часу. Недостатньо засвоєні елементи прийому і прийом в цілому повинні повторюватися доти, поки ті, хто навчається, не навчаться виконувати їх правильно, узгоджено і у встановлений нормативом час.

Тактична обстановка для проведення тактико-стройового заняття може створюватися для відпрацювання кожного навчального питання (нормативу) окремо і не зв'язуватися єдиним задумом. Вона повинна бути не складною, але забезпечувати якісне навчання підлеглих.

У ході цих занять офіцери і сержанти удосконалюють свої навички в управлінні підлеглими підрозділами шляхом віддачі коротких розпоряджень, команд і сигналів, а також визначають без додаткових контрольних занять рівень і якість підготовки підрозділів.

Тактико-стройові заняття можуть проводитися “піший по-машинному” або з використанням озброєння і техніки. Недоліки, виявлені при підготовці відділень (екіпажів), усуваються на початковому етапі підготовки взводів, а виявлені при підготовці взводів – на початковому етапі підготовки рот і, потім, батальйонів.





Дата публикования: 2014-12-11; Прочитано: 1952 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...