Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

До розд. 4.3) Двійковий пошук у файлі з відсортованим індексом



Як приклад файлу, у якому буде робитися двійковий пошук, розглянемо файл Студенти.raf, створений нами раніше (приклад 4.8).

Вікно додатка, що демонструватиме цей пошук, представлене на мал. 4.9.

Мал. 4.9. Вікно додатка, що демонструє двійковий пошук у файлі довільного доступу

На екранній формі додатка розташовані 3 вікна списку, у яких містяться значення трьох полів — імені, прізвища і дати народження студента. (Нагадаємо, що усього в записі файлу 6 полів.)

Після запуску програми за допомогою індексу робиться сортування масиву за зростанням дати народження. А після того, як користувач вкаже дату народження студента, якого потрібно знайти в масиві, запускається програма двійкового пошуку. Вона аналогічна розглянутій вище програмі двійкового пошуку в масиві. Але вона трохи складніше, тому що двійковий пошук робиться не в самому файлі, а в створеному для нього індексі! Код програми наступний:

Код 4.19

Ми поздоровляємо тих з Вас, хто зумів розібратися в цій дуже непростій програмі. Це означає, що Ви дечого досягли в програмуванні мовою Visual Basic і можете успішно освоювати його далі. У наступній главі, наприклад, будуть розглянуті можливості мови Visual Basic, що дозволяють створювати додатки для роботи з базами даних навіть без складання програмного коду!

Hові поняття:





Дата публикования: 2014-12-28; Прочитано: 195 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...