![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
4.1.Текстові файли
4.2. Файли з довільним доступом
4.3. Використання індексу для операцій над файлом з довільним доступом
4.4. Додаткові відомості
Допустимо, що за допомогою середовища проектування Visual Basic Ви створили цікавий Windows-додаток. Допустимо також, що Ваш додаток обробляє досить велику кількість вхідних даних і видає чималу кількість вихідних даних.
Ймовірніше за все, вхідні дані Ви довго й акуратно вводите в комп'ютер вже в процесі роботи додатка — або за допомогою текстових полів, або за допомогою системних вікон вводу. А результати (вихідні дані), швидше за все, містяться в яких-небудь вікнах на екранній формі чи з'являються в системних вікнах повідомлень. Після завершення роботи додатка як вхідні, так і вихідні дані безслідно зникають! При новому його запуску усе треба починати спочатку — вручну вводити вихідну інформацію і по завершенні роботи якось фіксувати (у голові чи на папері) отримані результати.
Щоб практично необмежено довго зберігати вхідні і вихідні дані програми, з давніх часів, на зорі комп'ютерної ери використовують файли на магнітних носіях інформації.
Ми вже згадувалися файли — вони використовувалися для розміщення в них створених Вами процедур. Нагадаємо, що ці файли називаються файлами екранної форми (їхні імена мають розширення frm) і файлами універсальних модулів (їхні імена мають розширення bas).
А в цій главі ми розглянемо файли для розміщення в них вхідних і вихідних даних Ваших програм. Ми обговоримо, якими бувають ці файли, у якому вигляді і як записувати в них інформацію, а також як цю інформацію з файлів витягати.
Дата публикования: 2014-12-28; Прочитано: 260 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!