![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
З закону Максвелла маємо
(1),
де
u = v 1 / v в - відносна швидкість (2)
u =
(3).
Тут v в = (4)-найбільш ймовірна швидкість молекул. Вирішуючи спільно рівняння (1)-(4), одержимо
Підставивши числові значення й обчислюючи, одержимо
= 2,8%.
Відповідь = 2,8%.
Задача 9. Яку массу m вуглекислого газу можна нагріти при Р= соnst від температури t1=200 С до t2=100 0С кількістю теплоти Q=222Дж? На скільки при цьому зміниться кінетична енергія однієї молекули?
Дано: Р=соnst; t 1=200C, Т1=293К; t2=1000C, Т2=373К; Q=222Дж.
Визначити: m і W.
Дата публикования: 2014-11-26; Прочитано: 224 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!