Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
1. "Стрiляний горобець". Спробуйте багаторазово уявити i осмислити майбутнiй урок, виховний захiд (вiдповiдь на заняттi), щоби звикнути до майбутньої ситуацiї. Як вiдомо звичне i знайоме хвилює менше, нiж незвичне.
2. «Приємно згадати». Проаналiзуйте досвiд успiшно вирiшеної задачi. Подумки повторiть деталi i прийдiть до висновку: «Я розв'язував складнi проблеми, вирiшу i цю...» Iнодi цей прийом може привести до надлишку самовпевностi, завадити як слiд пiдготуватися до роботи.
3. «Двiйник iз задзеркалля«. Вiдомо, як мiняється людське обличчя в залежностi вiд внутрiшнього стану. Якщо ж подивитися на себе в дзеркало i потiм надати обличчю спокiйного виразу, то в силу зворотного зв'язку може урiвноважитися i нервова система. Таким чином можна вчинити i з мовою. В час, коли у вас дiловий оптимiстичний настрiй, запишiть на магнiтофон, наприклад, будь-який вiрш у власному виконаннi. Чи пофiлософствуйте, якомога впевненiше, що ви сильна натура.
4. Навчiться знаходити стимулятор хорошого настрою у педагогiчному процесi. Наприклад, новизна у вчинках i поведiнцi учнiв; запрогнозувати i знайти контакт з певним учнем.
5. Вiдшукайте i конкретизуйте у себе почуття, переживання, спрямовані на майбутню педагогiчну дiяльнiсть.
Навчiться викликати у себе почуття радостi, переживання, байдужостi, нетерпимостi, страху i т.п. Але перед цим емоцiйна релаксацiя (про що буде сказано нижче): уявiть лiс, море.
6. Знайдiть у матерiалi майбутної дiяльностi "манки" для створення творчого самопочуття.
7. Навчiться використовувати вислiв "якщо б" (Наприклад, якщо б у мене був хороший настрiй...) з одночасним програванням.
Дата публикования: 2015-09-18; Прочитано: 370 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!