Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Пояснення роботи над програмою. На минулому уроці ми вже працювали з програмою "Незвичайний потяг"



На минулому уроці ми вже працювали з програмою "Незвичайний потяг". Сьогодні ми продовжимо працювати над цією програмою. Але завдання буде трохи іншим. Вам треба визначити не кількість голосних і приголосних звуків, а кількість м'яких і твердих приголосних. Давайте пригадаємо, як же ви будете приєднувати вагончики до потяга.

(Діти пригадують).

3. Практичні вправи учнів.

(Вчитель та лаборант допомагають учням працювати за комп'ютером).

4. Релаксація.

1. Покласти долоні одну на одну таким чином, щоб
утворився трикутник, затулити цим трикутником очі і
повторити всі вправи за вищевказаною послідовністю.
Очі під долонями повинні бути відкриті, але долоні не
повинні пропускати світло.

2. Повільно переводити погляд вгору-вниз, потім
навпаки. Повторити 3 рази.

IV. Узагальнення знань учнів. Підведення підсумків уроку.

• На які групи поділяються приголосні звуки?

• За допомогою чого утворюються приголосні звуки?

• Як можна розпізнати глухі і дзвінкі приголосні звуки?

• Звук /р/ дзвінкий чи глухий?

VI. Домашнє завдання.

Виконати завдання "Для розумників і розумниць" на сторінці 57.

Урок №28 Тема: Лукаві "є" та "и"

Мета уроку:

• повторити з дітьми правила вживання ненаголошених "є" та "и" у
словах;

• розвивати логічне мислення;

• виховувати дбайливе ставлення до устаткування кабінету.
Обладнання: програма"Незнайко на містку", "Розгорни серветку".

Хід уроку І. Організація класу. Повторення правил з техніки безпеки.

Діти, давайте пригадаємо правила поведінки у комп'ютерному класі. (Діти розповідають правила з техніки безпеки).

II. Перевірка домашнього завдання.

Вам додому було дано завдання "Для розумників і розумниць на сторінці 57.

• Який же вигляд буде мати серветка, коли її розгорнути? (Такий, як на
малюнку 2).

А зараз давайте пригадаємо, що ми вчили на минулому уроці. Дайте мені відповіді на такі запитання:

• На які групи поділяються приголосні звуки?

• За допомогою чого утворюються приголосні звуки?

• Як можна розпізнати глухі і дзвінкі приголосні звуки?

• Звук /й/ дзвінкий чи глухий?

• Коли приголосний стає м'яким?

• Які дзвінкі приголосні знаємо?

• Які глухі приголосні ми знаємо?

• Чим відрізняються приголосні звуки у словах: тин - тінь, кит - кіт, лин -
лінь, сом - сім?





Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 222 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...