Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Тема: Дещо з історії
Мета:
• ознайомити учнів з різними обчислювальними пристроями;
• сформувати уміння й навички отримувати слова, зашифровані в лабіринті;
• розвивати пам'ять, пізнавальні інтереси, логічне мислення; виховувати зацікавленість до історії світу.
Обладнання: програма "Лабіринт".
Хід уроку
І. Організація класу. Повторення правил з техніки безпеки.
Діти, ми з вами знаходимось у комп'ютерному класі. Давайте пригадаємо правила поведінки у цьому класі.(Діти розповідають правила з техніки безпеки).
V. Перевірка домашнього завдання.
4. Бесіда.
Діти, ви вже знаєте, як поводитись у комп'ютерному класі; вивчили багато нового і цікавого на уроках інформатики.
• А яку тему вивчали на минулому уроці?
• Як раніше рахували люди?
Спочатку люди рахували за допомогою пальців, пізніше робили зарубки на палиці чи на стовпі, потім з листя агави робили мотузки і рахували на них, зав'язуючи вузлики.
Ще пізніше створили пристрій для лічби камінцями, який називався абак. Його придумали фінікійці, пізніше він з'явився в Японії та Китаї. У стародавньому Римі абак назвали калькулі. А ще пізніше у Київський Русі придумали рахівниці.
А тепер пригадаємо гру, яку вивчали на минулому уроці.
• Як називається ця гра? (Посадка ракети на Землю).
Діти дають відповіді на питання:
• Як керувати космічними кораблями?
• Як посадити ракету на Землю?
2. Перевірка завдання "Для розумників і розумниць", сторінка 19
у підручнику.
Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 275 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!