Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Практична частина. 3.3.1. Опис лабораторної установки



3.3.1. Опис лабораторної установки

Лабораторна установка (рисунок 1.4.) складається з лабораторного макету, генератора стандартних сигналів Г418А, лампового вольтметра типу В3-13 та джерела живлення.

Принципова схема досліджуваного макета подана на рисунку 3.4. Підсилювальний каскад складений на транзисторі Т1 типу ГТ313Б, ввімкненим за схемою зі спільним еміттером. Тумблером К1 в колекторне коло транзистора підключається навантаження у вигляді одиночного коливального контуру (К1-в положення «2») чи двоконтурного смугового фільтра (К1- в положенні «1»).

Рис. 3.4. Спрощена еквівалентна схема ПВЧ

Ламповий вольтметр, що вимірює вихідну напругу проміжної частоти, підключається до гнізд «Uвих1» при дослідженні каскаду з одиночним контуром чи до «Uвих2» при дослідженні двоконтурного смугового фільтра.

Вихідна напруга сигналу в першому випадку знімається з частини першого контуру, в другому випадку – з частини другого. Обидва коливальних контури налаштовані на частоту кГц. Зв’язок між контурами смугового фільтра – індуктивний. Величина зв’язку між контурами змінюється регулятором «Р».

Перемикачами П1 та П2 паралельно до контурів підключаються шунтуючі резистори Rш1 і Rш2 з різними величинами опору.





Дата публикования: 2015-04-06; Прочитано: 195 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.009 с)...