Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

ТЕМА 20. Фінансовий облік заборгованості за розрахунками з різними дебіторами



План

Вступ

Розділ 1. Сутність, визнання, оцінка і класифікація дебіторської заборгованості, значення і завдання її обліку

Розділ 2. Фінансовий облік заборгованості за розрахунками з різними дебіторами на підприємстві

2.1 Характеристика господарської діяльності та постановки обліку на підприємстві (суб’єкті дослідження)

2.2Документальне оформлення та облік розрахунків за виданими авансами та нарахованими доходами

2.3Документальне оформлення та облік розрахунків з підзвітними особами

2.4Документальне оформлення та облік розрахунків за претензіями, відшкодуванням завданих збитків, з іншими дебі­торами та державними цільовими фондами

2.5Відображення інформації про розрахунки з різними дебіторами у фінансовій звітності

Розділ 3. Напрями вдосконалення обліку розрахунків з різними дебіторами

Висновки

У вступі необхідно розкрити значення розрахунків з різними дебіторами у діяльності підприємства. Навести прізвища авторів, які досліджували вказану проблематику. Вказати мету та завдання, визначити об’єкт і суб’єкт, методи та інформаційну базу дослідження.

У першому розділі слід використати П(С)БО 10 «Дебіторська заборгованість», Міжнародні стандарти фінансової звітності, підручники з бухгалтерського та фінансового обліку, матеріали періодичних видань, автореферати дисертацій і розкрити сутність дебіторської заборгованості, навести критерії її визнання, підходи до оцінки та ознаки класифікації. Розглянути завдання та значення обліку розрахунків з різними дебіторами в підвищенні ефективності діяльності підприємства.

У другому розділі розкрити особливості господарської діяльності досліджуваного підприємства, структуру бухгалтерії, описати Наказ про облікову політику підприємства та форму бухгалтерського обліку.

Відповідно до чинних законодавчих та норма­тивно-правових актів, з’ясувати значення та порядок документального оформлення, синтетичного й аналітичного обліку розрахунків за виданими авансами та нарахованими доходами з використанням практичного матеріалу суб’єкта дослідження (платіжні доручення, виписки банку, накладні, податкові накладні, Головна книга та регістри аналітичного обліку).

Порядок розрахунків з підзвітними особами, порядок документування, синтетичного та аналітичного обліку розрахунків з використанням практичного матеріалу суб’єкта дослідження (касові ордери, звіти про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт).

Сутність розрахунків за претензіями, відшкодуванням завданих збитків, з іншими дебіторами, державними цільовими фондами, порядок документування, синтетичного та аналітичного обліку за практичними матеріалами суб’єкта дослідження (бухгалтерські довідки, розрахунки, претензії, акти, виписки банку, платіжні доручення).

Форми фінансової звітності та в яких статтях відображається інформація про розрахунки з різними дебіторами.

У третьому розділі розкрити напрями вдосконалення обліку розрахунків з різними дебіторами

У висновках узагальнити результати дослідження обліку розрахунків з різними дебіторами і вказати напрями його удосконалення.

У додатки включити: витяг зі статуту підприємства; Наказ про облікову політику підприємства; первинні документи; облікові реєстри за основними рахунками теми; витяг з Головної книги; фінансову звітність.





Дата публикования: 2015-04-07; Прочитано: 528 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...