Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Тема 14. Процесуальний порядок звернення до суду з обвинувальним актом



1. У який спосіб органи досудового розслідування (прокурор, слідчий за дорученням прокурора) повідомляють підозрюваного, його захисника, законного представника та захисника особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру, а також потерпілого, цивільного позивача, його представника та законного представника, цивільного відповідача, його представника, про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів досудового розслідування?

2. Чи завжди потерпілі з’являються для ознайомлення із матеріалами досудового розслідування? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

3. Якими є назва, структура і зміст процесуального документу підтвердження про ознайомлення підозрюваного, його захисника, законного представника та захисника особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру з матеріалами досудового розслідування? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

4. Якими є назва, структура і зміст підтвердження про ознайомлення потерпілого, цивільного позивача, його представника та законного представника, цивільного відповідача, його представника з матеріалами досудового розслідування?

5. Як діяти прокурору, слідчому у разі, коли захисник підозрюваного не може з’явитися у визначений день і час для ознайомлення із матеріалами досудового розслідування? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

6. У разі надання прокурором відповідного запиту, чи зобов’язана сторона захисту надає прокурору доступ та можливість скопіювати або відобразити відповідним чином будь-які речові докази або їх частини, документи або копії з них, а також надати доступ до житла чи іншого володіння, якщо вони знаходяться у володінні або під контролем сторони захисту, якщо сторона захисту має намір використати відомості, що містяться в них, як докази у суді? Якщо так, то який процесуальний документ складається після здійснення зазначеної процесуальної дії?

7. Які клопотання – усні чи письмові – можуть бути заявлені учасниками кримінального судочинства, після ознайомлення з матеріалами досудового розслідування? Який процесуальний порядок розгляду наданих клопотань?

8. Якими є структура і зміст обвинувального акту?

9. Які додатки до обвинувального акту складає прокурор, слідчий? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

10. Які документи направляються до суду після складання обвинувального акту та його затвердження прокурором? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.





Дата публикования: 2015-04-07; Прочитано: 275 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...