Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Варіант 8. 1. Сутність політичного режиму та його типи



1. Сутність політичного режиму та його типи.

2. Поняття та особливості громадянського суспільства.

3. Системи формування і зміни політичних еліт.

4. Політичні партії та партійна система України.

Відповідь на перше питання слід розпочинати із визначення поняття «політичний режим». Потім назвати чинники, які визначають зміст політичного режиму. Далі охарактеризувати основні типи політичного режиму: тоталітарний. авторитарний, демократичний. Висновки.

Громадянське суспільство – це система самостійних і незалежних від держави інститутів і міжособистісних відносин, які створюють умови для самореалізації окремих індивідів та колективів. Зверніть увагу на умови виникнення і розвитку громадянського суспільства: володіння кожним із його членів власністю, наявність у суспільстві розгорнутої соціальної структури, розвиненість і розгалуженість демократії. Розкрийте діалектику взаємин громадянського суспільства і держави. Висновки.

При висвітленні третього питання роботи підкресліть, що у світовій політичній практиці є дві основні системи формування політичної еліти: антрепренерська та система гільдій. Охарактеризуйте кожну з них, їх позитивні та негативні риси. Висновки.

При розгляді останнього питання проаналізуйте процес утворення політичних партій в Україні. Типологізуйте їх та назвіть найбільш впливові. Вкажіть на проблеми становлення і розвитку партійної системи України. Висновки.





Дата публикования: 2015-04-10; Прочитано: 377 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...