Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
1. Посилення активності, самостійності і творчої діяльності учнів.
2. Формування в школярів позитивної мотивації і потреби в знаннях.
3. Удосконалення на уроках методів і засобів навчання, що активізують діяльність учнів.
4. Стимулювання і формулювання пізнавальних інтересів учнів.
5. Оптимізація процесу навчання (вибір найефективнішого варіанта для даних умов на всіх етапах навчання з урахуванням індивідуальних особливостей і можливостей учнів і вчителя.).
6. Створення на уроках сприятливих емоційно-ділових відносин.
7. Організація самостійної пізнавальної діяльності учнів, спрямованої на розвиток самостійності як риси особистості.
8. Інтенсифікація навчального процесу шляхом наукової організації праці вчителя і учнів.
9. Дотримання санітарно-гігієнічних умов.
10. Аналіз усієї діяльності й отримання результатів учителем і учнями.
11. Самостійна робота з підвищення рівня теоретичної і практичної підготовки.
12. Використання передового педагогічного досвіду і рекомендації психолого-педагогічної науки.
13. Використання нових педагогічних технологій.
Складання плану-конспекту уроку
План-конспект навчального заняття складається студентом під час підготовки до нього на основі вивчення пізнавальних можливостей учнів та структурно-функціонального аналізу навчального матеріалу і оформлюються за такою схемою:
План-конспект уроку (варіант І)
Тема:
Мета: (освітня, розвиваюча, виховна; якщо інтерактивний урок – очікувані результати)
Тип уроку:
Обладнання:
Хід уроку
Далі структура уроку в залежності від типу уроку
Наприклад: Урок засвоєння нових знань
І. Організаційний момент
ІІ. Повідомлення теми й мети уроку.
ІІІ. Актуалізація і мотивація опорних знань.
ІV. Засвоєння нових знань (сприйняття й первинне усвідомлення нового матеріалу, осмислення зв’язків та відношень в об’єктах вивчення, узагальнення й систематизація знань).
План
Методи і 1.
прийоми 2.
роботи 3.
Конспект уроку
V. Закріплення.
VІ. Підведення підсумків уроку, повідомлення домашнього завдання.
План-конспект уроку (варіант ІІ)
Урок № (№ визначається відповідно загальній нумерації занять календарного планування).
Тема: (формулюється відповідно до навчальної програми).
Мета: (освітня, розвивальна та виховні цілі заняття у вигляді конкретних вимог до навчальних досягнень учнів).
Тип уроку:
Обладнання: (перераховуються всі засоби, що використовуються вчителем на уроці).
Хід заняття.
(оформлюється у вигляді таблиці)
Етап заняття | Діяльність вчителя | Діяльність учнів |
Фіксуються етапи заняття | Конспективний виклад всього того, що вчитель робить на уроці з обов’язковим поданням завдань і запитань, які пропонує вчитель та тезовим викладом навчального матеріалу | Визначення основних дій учнів на занятті |
Етапи заняття визначаються відповідно до дидактичної мети та типу уроку
Структурні компоненти уроку (В.Онищук)
Дата публикования: 2014-11-28; Прочитано: 3130 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!