Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Урок 28. Тема. Звуки і ноти. Робота з музичним редактором



Тема. Звуки і ноти. Робота з музичним редактором.

Мета: 1.Сформувати поняття музичного звуку, ноти, нотного стану, тривалості звуку, мелодії та акорду.

2. Відпрацювати навички створення музичних творів за зразком.

3. Розвивати естетичні почуття та гармонію;

4. Виховувати музичну культуру.

Обладнання. музичний редактор, підручник, робочий зошит.

Хід уроку

І. Організаційний момент. Техніка безпеки.

· Ми з вами знаходимося у комп’ютерному класі. Як ви думаєте, чи правильно вчинили учні, прийшовши на урок інформатики у комп’ютерний клас? Наприклад:

1. Миколка, витерши дошку мокрою ганчіркою, сів працювати за комп’ютер.

· Чи порушив він правила техніки безпеки?

· Якщо так, то які?

2. Оленка не встигла на перерві з’їсти весь бутерброд і з ним прийшла до комп’ютерного класу?

· Яке правило техніки безпеки порушила Оленка?

3. Галинка, яка була дуже старанною ученицею, виконуючи на комп’ютері завдання, присунулась надто близько до екрана монітора.

· Чи порушила вона правила техніки безпеки?

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

ІІІ. Актуалізація знань

- Що таке музичне речення? Ноти?

- Яка буває музика?

- Що таке музичний редактор? Його призначення.

- Які основні музичні темпи ви знаєте?

ІV. Вивчення нового матеріалу.

1. Вступна бесіда.

Люди вчилися записувати музичні твори з давніх давен. Як вони це робили?

2. Робота з підручником, ст. 56.





Дата публикования: 2014-11-26; Прочитано: 180 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...