Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

ІІІ. Хід заняття. Дії керівника заняття Дії студентів І



Дії керівника заняття Дії студентів
І. Вступна частина – 10 хв.
Прийом доповіді ЧВ про готовність взводу до проведення заняття. Перевірка наявності о/с, зовнішнього вигляду, готовності до заняття. Встановлюю зв’язок заняття з навчальним матеріалом, що вивчався раніше. Перевіряю о/с, готовність до заняття. Заповнюю журнал обліку занять навчальної групи. Висвітлюю слайди. Оголошую тему заняття, навчально-виховну мету заняття, навчальних питань і час на їх викладання. Довожу інформаційне забезпечення. Доповідь ЧВ про готовність взводу до проведення заняття.     Студенти записують до конспектів тему, навчальні питання заняття, інформаційні джерела.  
ІІ. Основна частина – 75 хв.
Вступ – 3 хв. 1. Складання календарного плану прийому справ і посади.25 хв. Висвітлюю слайди. З метою підвищення відповідальності за керівництво військовим (корабельним) господарством і забезпечення збереження державної власності всі посадові особи при призначеннях і переведеннях зобов`язані здавати та приймати справи і посаду. Для приймання та здавання справ і посади, починаючи з начальника служби військової частини та вище і їм відповідних посадових осіб, наказом старшого командира (начальника) призначається комісія. У роботі щодо приймання та здавання справ і посади всіма матеріально-відповідальними особами військової частини (з`єднання) обов`язково бере участь внутрішня перевірочна комісія. Приймання та здавання справ і посади (у господарському відношенні) включає: вивчення тим, хто приймає посаду, стану служби, а також стану природоохоронних об`єктів, їх будівництва (реконструкції) і капітального ремонту, виділених і витрачених на це коштів; ознайомлення з посадовими особами; здавання тим, що здає посаду, а тим, що приймає, - перевірку та приймання матеріальних засобів, коштів і документів; документальне оформлення приймання та здавання справ і посади. Приймання та здавання справ і посади проводиться за календарним планом, який розробляється разом: тим, хто приймає, та тим, хто здає справи і посаду, а також головою комісії. Підводжу підсумки вивчення першого питання. Нагадую важливість даного заняття в практичній роботі начальника продовольчої служби.   Конспектують порядок складання календарного плану прийому справ і посади начальника продовольчої служби військової частини.     Отримав завдання для оформлення, практично оформлюють календарний план прийому справ і посади начальника продовольчої служби військової частини.    
2. Складання акту прийому справ і посади та додатків до нього. - 45 хв. Висвітлюю слайди. Приймання та здавання справ посадовими особами, що відають військовим (корабельним) господарством, оформлюється актом. До акта додаються відомості наявності і якісного стану матеріальних засобів з визначенням наявності, якісного стану, надлишків і нестач, а також пояснення того, хто здає справи і посаду, про причини виникнення нестачі, надлишків. У тих випадках, коли той, хто здає, або заново призначений начальник має по окремих статтях акту заперечення, він викладає їх у письмовій формі в акті під час його підписання. Вищий начальник при затвердженні акта про приймання та здавання справ і посади зобов`язаний розглянути заперечення. При необхідності, для виявлення дійсного стану речей і розбору заперечень того, хто здає (приймає) справи і посаду, розпорядженням командира частини (з`єднання) призначається службове розслідування, яке повинно бути закінчено в двотижневий строк. Приймання та здавання справ і посади проводяться відповідно до статей 62, 63 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України. Акт і відомості наявності та якісного стану матеріальних засобів підписуються тим, хто приймає, і тим, хто здає справи та посаду, а також членами комісії, які проводили інвентаризацію матеріальних засобів і перевірку господарської діяльності військової частини (служби). Відомості, крім вказаних осіб, підписуються також особами, які прийняли матеріальні засоби на подальше зберігання. Підводжу підсумки вивчення другого питання. Заключення – 2 хв.     Конспектують порядок складання акту прийому справ і посади начальника продовольчої служби військової частини та додатків до нього.     Отримав завдання для проведення записів, практично оформлюють акт прийому справ і посади начальника продовольчої служби військової частини та додатків до нього.     Надають оформлені документи.
ІІІ. Заключна частина – 5хв.
Оцінюю практичні навички студентів з порядку оформлення оформлюють акту прийому справ і посади начальника продовольчої служби військової частини та додатків до нього, оголошую оцінки. Підводжу підсумки заняття. Запрошую та відповідаю на запитання тих, хто навчається. Даю завдання на самостійну роботу.     При необхідності ставлять запитання. Записують завдання на самостійну роботу.  

ВСТУПНА ЧАСТИНА

На початку заняття перевірити готовність студентів до проведення заняття.

Оголосити тему і навчальну мету заняття, порядок практичної роботи, підкреслити важливість засвоєння матеріалу в практичної діяльності начальника продовольчої служби.

Під час виконання студентами практичної роботи викладач повинен:

уважно стежити за тим, чим займаються студенти, не допускати відволікання їх від самостійної роботи;

мати уявлення про хід роботи кожного студента над виконанням практичної роботи;

підтримувати належну дисципліну та порядок під час практичної роботи.

1-е навчальне питання. СКЛАДАННЯ КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ ПРИЙОМУ СПРАВ І ПОСАДИ. - 25 хв.

З метою підвищення відповідальності за керівництво військовим (корабельним) господарством і забезпечення збереження державної власності всі посадові особи при призначеннях і переведеннях зобов`язані здавати та приймати справи і посаду.

Для приймання та здавання справ і посади, починаючи з начальника служби військової частини та вище і їм відповідних посадових осіб, наказом старшого командира (начальника) призначається комісія.

У роботі щодо приймання та здавання справ і посади всіма матеріально-відповідальними особами військової частини (з`єднання) обов`язково бере участь внутрішня перевірочна комісія.

Приймання та здавання справ і посади (у господарському відношенні) включає:

вивчення тим, хто приймає посаду, стану служби, а також стану природоохоронних об`єктів, їх будівництва (реконструкції) і капітального ремонту, виділених і витрачених на це коштів;

ознайомлення з посадовими особами;

здавання тим, що здає посаду, а тим, що приймає, - перевірку та приймання матеріальних засобів, коштів і документів;

документальне оформлення приймання та здавання справ і посади.

Приймання та здавання справ і посади проводиться за календарним планом, який розробляється разом: тим, хто приймає, та тим, хто здає справи і посаду, а також головою комісії.

Цей план розробляється в довільній формі і повинен передбачати виконання всієї роботи у межах часу, відведеного на приймання і здавання справ і посади.

Календарний план може включати такі питання:

черговість та строки заслуховування доповідей посадових осіб, підпорядкованих тому, хто здає справи і посаду;

черговість та строки перевірки служб і різних об`єктів господарства (служби);

строк, у який повинні бути проведені за книгами і картками обліку всі прибуткові та витратні операції згідно з документами, виписаними на підставі вказівок того, хто здає справи і посаду;

окремі строки складання відомостей наявності та якісного стану матеріальних засобів по окремих службах і об`єктах господарства;

кінцевий строк складання відомостей наявності та якісного стану матеріальних засобів та оформлення акта.

Календарний план затверджується вищим командиром (начальником) особи, що приймає справи і посаду.

Для приймання та здавання справ і посади встановлюються такі строки:

командира військової частини - не більше 10 днів;

заступника командира військової частини і з`єднання з тилу і їм відповідних посадових осіб - не більше 20 днів;

начальника служби військової частини і з`єднання - не більше 15 днів;

начальника клубу військової частини і з`єднання - не більше 15 днів;

начальника складу, хлібозаводу (хлібопекарні) і їдальні - не більше 10 днів;

начальника майстерні частини (з`єднання) - не більше 5 днів;

командира і старшини підрозділу - не більше 5 днів;

командира взводу - не більше 3 днів.





Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 288 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...