Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Тема: Це цікаво знати
Мета уроку:
• знайомити учнів із історією створення електронно-обчислювальної машини в Україні;
• виховувати дбайливе ставлення до устаткування кабінету;
• розвивати пізнавальні інтереси, пам'ять, логічне мислення.
Обладнання: програма "Лабіринт".
Хід уроку
І. Організація класу.
1. Повторення правила з техніки безпеки.
Діти, ми з вами знаходимось у комп'ютерному кабінеті. Скажіть, чи дотримувались учні правил техніки безпеки, прийшовши на урок інформатики у комп'ютерний клас?
1. Спостережлива вчителька на уроці інформатики виявила, що неуважний учень жує жуйку і запропонувала йому з нею розстатися. Неуважний учень розстався з жуйкою і приліпив її до розетки.
• Які правила техніки безпеки він порушив?
2. Перед уроком інформатики в учнів 5 класу була фізкультура.
Спортивну форму і лижі вони принесли з собою на урок інформатики.
• Чи порушили вони правила техніки безпеки? Якщо так, то які?
II. Перевірка домашнього завдання.
Робота над запитаннями.
Діти, ви вже знаєте, як поводитись у комп'ютерному класі, вивчили багато нового і цікавого на уроках інформатики.
• А яку тему вивчали на минулому уроці? (З історії виникнення обчислювальних машин).
• Діти, пригадайте, хто створив першу обчислювальну машину? (Звали його Блез Паскаль).
• Які можливості мала ця машина? (Вона могла тільки додавати).
• Які машини були створені пізніше? (Пізніше були створені машини, які могли не тільки додавати, а й віднімати, множити, ділити).
А тепер дайте відповіді на таке запитання.
• Як отримати слово, зашифроване в лабіринті? (Для того, щоб зробити крок у потрібному напрямку, треба знайти на екрані кнопку з відповідною літерою і натиснути на неї за допомогою миші).
2. Перевірка завдання "Для розумників і розумниць" (сторінка 24 у підручнику).
Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 182 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!