Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Менеджер




рекламної діяльності;


Основна мета діяльності => керівництво розробкою і запровадженням рекламних кампаній фірми по всьому спектру продуктів, послуг, обслуго­вування потреб підрозділіу організації у внутрішній і зовніпшій рекламі.

Посадові обов'язки:

> розробляє.узгоджує, контролює бюджети рекламнихкампаній;

> бере участь у відборі, оцінці, атестації, підвищенні кваліфікації підлеглого персоналу;

> бере участь у переговорах зі сторонніми організаціями з питань ста­вок рекламних кампаній, визначає рекламні розцінки для органі­зацій і приватних осіб, які бажають розмістити рекламу на вироб­ничих та інформаційних площах фірми, чи використовуючи її про -дукти та послуги;

> розробляє і контролює проведення рекламних кампаній в засобах масової інформації через пряму поштову розсипку, на виставках, презентаціях, місцях реалізації продукції, послуг фірми через Інтер-нетіт.ш.;

> організує розробку друкованих, аудіо- і відеорекламних матеріали класними силами, силами сторонніх організацш, їх тестування; дає пропозиції щодо дизайну друкованих рекламних матеріалів чи вихідну шформащю для їх розробки, контролює поповнення за-пасгв цих матеріалш. Веде попередню оцінку розроблених сторон­німи організаціями рекламних матеріалш;

> здійснює навчання спеціаліста з продажу техніки роботи з рек­ламними матеріалами;

> розробляє стандарти ведення рекламних кампаній на зовнішньому ршні і всередині організації

> аналізує ефективність рекламних кампашй.



Діденко В.М. Менеджмент

ч^рОКИ ЛІЯКОК/^

•£ "Одні труднощі викликають інші. Коли людина почувається не зовсім упевнено на своєму місці, єдине, чого вона хоче, аби наступною в адміністративній ієрархії також була невпевнена в собі особа".

*• "Одиннекомпетентнийменеджер,якправило,тягнезасобою іншо­го. І всі вони ховаються за спільною слабкістю системи".

*• "Ось чому я шукаю людей наполегливих, їх потрібно небагато... Сила наших менеджерів у тому, що вони знають, якдаватидору-чення іншим і як надихати людей на справу. Вони вміють вишу­кувати „вузькі" місця і визначати пріоритетні напрями. Вони — саме той тип керівників, котрі мають право сказати: „Забудьте цю справу, на неї піде десять років. Ось чим маємо займатися сьо­годні".

* „Менеджери повинні не лише вміти приймати рішення, а й вико­нувати роль мотиваторів".

* „Управління — це не що інше, як вміння налаштувати людей на працю. Єдиний засіб для цього — спілкування".

* „Менеджер досяг чимало, якщо виявився здатним спонукати до енергійної діяльності хоча б одну людину".

* „Ви можете вміти виконувати роботу за двох, але не спроможні бути одночасно двома особами. Вам слід спонукати до діяльності свого підлеглого і змусити його, в свою чергу, спонукати до діяль­ності своїх підлеглих".

* "Люди кажуть мені: „Ви досягли великого успіху. Як вам це вда­лось? " І я повторюю те, чого вчили мене батьки. Постав собі мету. Отримай таку освіту, яку тільки зможеш, а потім, заради Бога, роби щось! Не чекай, поки що-небудь зробиться само".


Тема 1. Поняття та сутність менеджменту





Дата публикования: 2015-04-10; Прочитано: 191 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...