Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підведення підсумків уроку. 6 страница



2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 104).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі Т-Р –Р -Р.

Т: Now we are going to read about the most important sport event — the Olympic Games. This event is extremely popular, so let's see what you know about the games. Are the games old or new?

How often do they take place?

Are there summer or winter Olympic Games?

What is the motherland of the Olympic Games?

What is the emblem of the Olympic Games?

б) Подання нового лексичного матеріалу.

Учні отримують картки для роботи в парах, на яких — нові слова з тексту та їхній переклад. Учні добирають переклад до поданих слів. Для перевірки виконання завдання учні ланцюжком називають слова з перекладом.

Match the words with their Ukrainian equivalents.

1) to take part а) змагатися

2) champions b) честь

3) throwing the discus c) слава

4) olive wreath d) метання диска

5)honour e) брати участь

6) glory f) колісниця

7) compete g) мир

8) chariot h) оливковий вінок

9) peace і) чемпіони

2) Етап читання.

Т: Now let's read the text and complete the table with the information from the text. Учні самостійно читають текст і заповнюють таблицю поданою в ньому інформацією.

Read the text and complete the table.

The Olympic Games -

began (when?) -

started in -

took place -

were the competitions in -

lasted for -

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Бесіда в режимі T-*Pt~*Pt-*P.

Учитель ставить запитання за змістом тексту, а учні, спираючись на інформацію, яку вони записали в таблицях, а також на інші представлені в тексті факги, відповідають.

Т: When did the Olympic Games begin? What country/city did they start in? How often did they take place? Who took part in the Olympic Games? What did the athletes compete in? What tradition was there during the Olympic Games? How long did the competition last? What did the winners get? Why did the people often put statuei of their champions in the city squares?

б) Впр. З (c. 104).

Учні доповнюють речення вправи одним із поданих варіантів відповіді, а потім по черзі читають речення.

3. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Впр. 4 (с. 105).

Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р,.

Т: Look at the pictures on page 105. Picture 1 (2, 3, 4). How many children can we see? What are they doing at the moment? Where are they? What other sports and games can we play/do in this place?

Учні дають відповіді на запитання вчителя за малюнками в підручнику, потім складають монологічні повідомлення за зразком, представленим у вправі.

2) Гра «Let's Tell».

Учні у швидкому темпі, ланцюжком, називають слова, пов'язані з темою «Спорт». Той, хто не може назвати слово, виходить із гри.

4. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів.

1) Впр. 5 (с. 105).

Учні розкривають дужки в реченнях вправи і ставлять подані в інфінітиві дієслова у відповідну часову форму. Потім по черзі читають речення. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.

2) РЗ, впр. З (с. 57).

Учні в парах заповнюють пропуски в діалогах однією з поданих дієслівних форм. Потім читають діалоги за ролями. Три-чотири пари відтворюють діалоги перед класом.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 56), письмово.

2) РЗ, впр. 2 (с. 57), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-P-P-P.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What have you learned about the Olympic Games?

Tell one thing about the Olympic Games you remember.

Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 65

Тема: Олімпійські ігри.

Мета: Повторити й активізувати лексичні одиниці теми; навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою; удосконалювати техніку читання; розвивати ерудицію учнів; розвивати діалогічне та монологічне мовлення за темою; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах, для командної гри.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

T: Hello, children! I'm very glad to see you!

Ps: We are glad to eee you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue discussing the topic «The Olympic Games». Last time we learned about the Olympic Games which were held in Ancient Greece many centuries ago, but today you'll find out about the Olympic Games in modern time.

3. Уведення в іншомовну атмосферу. Робота в парах.

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено частину інформації. Учні в парах ставлять один одному запитання та доповнюють речення. По закінченні завдання учні ланцюжком читають доповнений текст.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

Учні по черзі читають речення про Олімпійські ігри із тим варіантом закінчення, який вони вибрали.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 106).

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (с. 106).

Учні в парах обговорюють запитання вправи.

б). Бесіда в режимі Т->РІ->Р2->Р3.

Т: Look at the pictures on page 106. Who can you see? Which pictures show the sportsmen during the competition/after the competition?

2) Етап читання.

T: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Гра «Correct Ме».

Учитель висловлює помилкові твердження за текстом впр. 2 (с. 106), а учні

виправляють ці твердження.

Т: There were no Olympic Games from 394 till 1986.

P: No! There were no Olympic Games from 394 till 1896.

T: There are summer and spring Olympic games now.

P: No! There are summer and winter games now. *

T: The best sportsmen compete in more than 20 different kinds of sport in mo Olympic Games now.

P: No! The best sportsmen compete in more than 30 different kinds of sport in mo Olympic Games now.

T: The five Olympic flags are the symbol of the unity of five continents.

Ps: No! The five Olympic rings are the symbol of the unity of five continents.

T: In 2004 the Olympic Games took place in Moscow.

Ps: No! In 2004 the Olympic Games took place in Athene.

б) Впр. За, b (с. 106).

Учні в парах ставлять один одному запитання, подані у вправі, та усно відпові

дають на них. Потім усно складають монологічні повідомлення про Олімпійські

ігри.

3. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Гра «Hedgehogs».

Учитель схематично малює на дошці ялинку, яка має три гілки справа та три зліва. Під ялинкою схематично зображує двох їжачків: один — справа, другий — зліва. Клас розподіляється на дві команди. До дошки виходять по одному представнику від кожної з них. Учитель записує їхні імена на рівні верхньої гілки: ім'я одного учня — справа, а іншого — зліва. На столі вчитель розкладує картки із запитаннями за темою «Олімпійські ігри». Потім учні, які стоять біля дошки, по черзі тягнуть навмання картки, читають запитання і дають відповіді на них. Якщо учень припускається помилки або не може дати відповідь на запитання, він «спускається» на гілку нижче. Учень, який першим «падає» на їжачка, програє. Учень, який «залишається на ялинці», виграє.

When did the modern Olympic Games start?

a) In 1886

b) In 1896

c) In 1869

Which of these capitals has never been an Olympic city?

a) Moscow

b) London

c) Kyiv

Do the Olympic Games take place in winter?

How often do the Olympic Games take place?

Olympia is the name of the...

a) country

b) city

c) girl

What is the symbol of the unity of five continents?

To "host" means...

a) to take part

b) to receive guests

c) to compete For chariot races people did NOT need....

What city hosted the Olympic Games in 2004?

Name at least three capital cities which have been Olympic cities.

To "compete" means...

a) run very quickly

b) take part in the Olympic Games

c) to try to win or do better than others.

The word "glory" can NOT mean...

a) honour

b) wreath

c) fame

What years there were no Olympic Games because of the war?

a) 1916 and 1944

b) 1914 and 1964

c) 1918 and 1980

Did the first and the 13th winter Olympic Games take place in the same coun try?

What did the athletes throw during the Olympic Games?

a) A ball

b) A rock

c) A discus

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Підведення підсумків уроку.

T: What have you learned to tell about at the lesson today? Tell one sentence about the Olympic Games.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 66

Тема: “Backyard Basketball Superstar”. Домашнє читання.

Мета: повторити лексичні одиниці теми; удосконалювати техніку читання, діалогічне та монологічне мовлення учнів; розвивати ерудицію учнів; збагачувати словниковий запас слів; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом; виховувати здоровий спосіб життя.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

Т: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll remember the words on the topic «Sports and practise in reading.

3. Перевірка домашнього завдання.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Подання діалогу для аудіювання.

Учитель двічі читає діалог. Учні слухають та виковують завдання на картках.

Т: Listen to the dialogue and do the task on your carda.

PLAYING FOOTBALL

— Hello, Tim. Where are you going?

— To the sports centre. I've got a volleyball training session. Our team is going to France next week. We are leaving on Wednesday.

— Oh, that's great. How long are you going to stay in France?

— Eight days. We are playing four matches.

— Do you think you will win?

— Yes, I hope so very much. Sorry, I must go now. The coach doesn't let us be late for training. I'll tell you all about it when we get back. Bye!

— Bye, see you!

Listen to the dialogue and choose the correct variant of the ending.

1) Tim is going to...

a) the stadium b) the sports centre

2) Tim plays …

a) volleyball b) football

3) The team is going to France...

a) next week b) this week

4) They are leaving...

a) on Thursday b) on Wednesday

5) They are playing....

a) four matches b) three matches

6) The coach doesn4 let the players....

a) miss training b) be late for training

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Speaking 1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 108).

Учні в парах обговорюють подані у вправі твердження, спираючись на зразок.

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 108).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда за малюнком у підручнику.

Т: Look at the picture on page 108.

Who can we see there? Where are the children? What is the girl doing?

б) Презентація нового лексичного матеріалу.

Учитель записує на дошці нові слова та пояснює їхнє значення.

2) Етап читання.

Т: Let's read the text and tell why Melanie has become a basketball team member. Учні ланцюжком читають текст і відповідають на запитання.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 109).

Учні по черзі читають твердження, подані в завданні, погоджуються з правильними і виправляють неправильні.

б) Робота в парах.

Учні в парах ставлять один одному запитання за текстом вправи та усно відповідають на них.

Writing 3. Розвиток умінь письма.

1) Впр. 4 (с. 109).

Учні самостійно в зошитах складають запитання до поданих тверджень Потім адресують ці запитання своєму сусідові по парті, та відповідають на його запитання.

2) Впр. 5 (с. 109).

Учні за запитаннями, поданими у вправі, складають короткі розповіді про своє ставлення до спорту. Учитель просить п'ятьох-шістьох учнів прочитати свої тексти.

3) РЗ, впр. 2 (с. 59).

Учні самостійно позначають важливі, на їхню думку, фактори та письмово дають відповідь на запитання вправи. Учитель просить п'ятьох-шістьох учнів прочитати відповіді.

4) Гра «Make up Sentences».

Учні працюють у парах. Вони отримують картки, де написано слова, з яких потрібно скласти речення. Один із учнів читає речення, інші перевіряють. Перемагає пара, яка швидше за інших виконає це завдання.

Make up sentences.

1) championship/has/John/the/trained/a lot/before.

2) tennia/twice/a/week/attends/a/Mike/club.

3) our/team/need/one/We/more/for/player.

4) the/basket/the/ball/Tom/threw/into.

ІIІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) усно.

2) письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T->P1->P2->P3.

Т: Was the lesson interesting?

What topic have we revised today?

What did you practise to speak about?

What activity did you like most?

Учні по черзі відповідають на запитання.

Тема: Контрольна робота.

Мета: Повторити лексичний матеріал теми; повторити граматичний матеріал: конструкція I enjoy+Gerund, спеціальні запитання; перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою; виховувати прагнення учнів займатися спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів. (Test 5.)

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯПЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Greeting 1. Привітання.

Т: How do you do!

Ps: We are fine, thank you!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll check on your homework, do the warming up and revision exercise. After that you'll write a test to check your knowledge on the topic «Sports and Games».

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу. Впр. 5 (с. 111).

Ведучий за допомогою пантоміми зображує, що він займається якимось видом спорту. Інші учні ставлять запитання, аби здогадатися, що це за спорт (див. зразок, поданий у вправі).

4. Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Повторення граматичного матеріалу: конструкція I enjoy + Gerund. Спеціапіщі запитання.

1) Впр. 1 (с. 110).

Учні усно складають запитання із поданих слів і ставлять ці запитання сусідові по парті.

2) Впр. 2 (с. 110).

Учні записують відповіді на запитання, користуючись конструкцією I enjoy + Gerun... Потім по черзі читають запитання і відповіді на них.

2. Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальіою шкалою.

Т: The test is made up of four tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower.

3. Виконання контрольної роботи. Тест 5.

Ш. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Homework 1. Домашнє завдання.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Have you got any questions on the tasks of your test?

Do you think you did the tee' successfully?

What task was the most difficult?

Which one was the most interests?

Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

Тема: У супермаркеті.

Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми; повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений, тривалий та доконаний час. минулий неозначений і тривалий час, майбутній неозначений час.; удосконалювати техніку читання; розвивати комунікативні вміння учнів; виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Greeting 1. Привітання.

T: How are you today?

Ps: We are fine, thank youl

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to start a new topic — «Shopping» and speak about a visit to a supermarket. But first let's discuss the results of the test.

3. Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання було виконано успішно, а які — неправильно, й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідає на них. Учні в зошитах письмово виконують роботу над помилками.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вірш «Buy Any Buttons?

Учитель роздає картки з віршем, у якому пропущено слова.

BUY ANY BUTTONS?

Buttons, a penny for pair.

Come, who will buy them of me?

They are round and sound and pretty

And fit for the girls of the city.

Come, who will buy them of me?

Buttons, a penny for pair.

Учні в парах заповнюють пропуски поданими словами. Потім повторюють слова вірша за вчителем, після цього двоє-троє учнів декламують вірш.

BUY ANY BUTTONS?

Buttons, a penny for pair.

Come, who will _________ them of me?

They are ___________ and sound and pretty

And fit for the girls of the __________.

__________, who will buy them of me?

Buttons, a ______________ for pair.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Подання тексту для читання. Вир, 2а (с. 112),

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (с. 112)

Учні працюють у парах. Ставлять один одному запитання подані у вправі, та від повідають на ннх.

б) Бесіда в режимі Т-Р1^Р2^Р3.

Т: Look at the pictures on page 112, Who can you see? Where are the people? What are they doing?

в) Презентація нового лексичного матеріалу теми.

Учні отримують картки, на яких — нові слова тексту та їхній переклад. Завдати учнів — самостійно дібрати визначення до слів. Потім учитель називає слон англійською мовою, а учні перекладають їх українською.

Match the words with their Ukrainian equivalents.

1) customer а) відділ продажу молочних продуктів

2) to sell b) відділ

3) Customers Service Area c) продавець

4) department d) покупець

5) shop assistant e) відділ продажу нарізки у супермаркет

6) deli department f) продавати

7) dairy g) Інформаційна служба покупців

T: Now write these words down into your vocabularies.

Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.

2) Етап читання.

Т: Lеt's read the text and complete the table.

Where one can do the shopping Departments in the supermarket Things you can buy Where/who can one ask for help
         

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Бесіда за таблицею.

T: Whore can you do the shopping?

What are the departments in the supermarket?

What can you buy there?

Who can you address for help?

What information aervice la also there in the supermarkets?

2. Активізація ЛО темu.

1) Впр. 2b (с. 112).

Учні в парах читають і розповідають діалог за ролями.

2) Впр. З (с. 113).

Учні в парах звертаються однн до одного із запитаннями, наведеними у вправі, та дають усні відповіді на них.

3. Розвиток умінь діалогічного мовлення.

Робота в парах. Впр. 4 (с. 113).

Учні працюють у парах. Кожен з них читає інформацію про свою роль у діалозі (див. Hole Card A. Role Card В на с. 113), після чого вони, використовуючи діалог вправи 2Ь (с. 112) як зразок, складають та відтворюють власний діалог.

4. Перевірка домашнього завдання.

5. Повторення граматичного матеріалу. Впр. 5 (с. 113).

Учні самостійно (письмово) заповнюють пропуски в реченнях однією із поданих часових дієслівних форм. Потім ланцюжком читають речення, а вчитель контролює правильність застосування граматичних часів дієслова.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) письмово.

2) усно.

Вивчити слова.

2. Підведення підсумків уроку.

Т: What topic were we discussing total?

Why is it important to know what is what in the supermarket?

Let's remember the names of the departments in the supermarket.

Учні пригадують назви відділів у супермаркеті та по черзі називають їх.





Дата публикования: 2015-02-22; Прочитано: 504 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.043 с)...