Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підведення підсумків уроку. 3 страница



Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми «Харчування». Провести контроль навичок аудіювання та говоріння.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, Tests: Listening Comprehension, Speaking.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll check on your homework, do some exercises to revise the vocabulary on the topic «Food and Drinks» and after that you'll write a test to check your skills in listening comprehension and speaking. But first let's discuss the results of test 3.

3. Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань самостійної роботи, учитель відповідає на них. Учитель пропонує виконати вдома роботу над помилками.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Робота в парах. Впр. 1 (с. 72).

Учні розпитують один одного (за запитаннями вправи) про виконання хатньої роботи.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

1) Впр. 2 (с. 72).

Бесіда.

Т: What is the title of the text? Who are the main characters of the text? What were they cooking? What household chores did Justin choose to do? Who washed and dried the plates after breakfast? What other household chores did grandfather do? How did Justin feel?

Instructions 2. Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

Т: The listening comprehension test is made up of two tasks and the speaking test is made up of three tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower.

Test 3. Виконання контрольної роботи.

Спочатку вчитель двічі читає текст для аудіювання. Учні уважно слухають і ви-конують завдання.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) Впр. 1 (с. 74), письмово.

2) Впр. З (с. 74), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting? Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.

Тема: Семестрова контрольна робота з читання та письма.

Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми «Харчування». Провести контроль навичок читання та письма.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, Tests: Reading Comprehension, Writing.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll check on your homework, do some exercises to revise the vocabulary on the topic «Food and Drinks» and after that you'll write a test to check your skills in reading and writing. But first let's discuss the results of the test.

3. Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, Й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитаний стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідає на них.

4. У ведення в іншомовну атмосферу. Впр. 4 (с. 75).

Учитель читає вірш, а учні хором повторюють Його. Потім дпоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.

5. Перевірка домашнього завдання.

1) Впр. 1 (с. 74).

2) Впр. З (с. 74).

Учитель збирає зошити для перевірки виконання завдань.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Повторення граматичного матеріалу.

1) Впр. 2 (с. 74).

Учні розкривають дужки: ставлять інфінітив у дужках у відповідну часову форму (усно) та ланцюжком читають речення.

5. Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

Т: Each test is made up of two tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower.

3. Виконання контрольної роботи з читання та письма.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Домашнє завдання.

Впр. 5 (с. 75), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Have you got any questions on the tasks of your test?

Do you think you did the test successfully?

What task was the most difficult?

Which one was the most interesting'?

Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.

■■■ урок 44(1) шшяшшяяяшшшшшшшшшяшшшшт

Підтема: Світ книжок.

Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Удосконалювати техніку читання. Продовжувати розвивати комунікативні вміння учнів.

Навчати складати монологічні повідомлення за темою, використовуючи конструкції Гт fond of Gerund, I'm interested in + Gerund. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО,), для індивідуальної роботи (НО,).

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: How are you today? Pa: We are fine, thank youl

2. Повідомлення томи та мети уроку.

Т: Today we are going to apeak about books. We'll learn the names of different literary types and discuss why people like reading.

3. Перевірка домашнього завдання. Впр. 5 (с. 76).

Кожний учень демонструє свою «Книгу рецептів» і вголос читає один з рецептів класу.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: Do you like reading? Where do you take books to read? Who is your favourite writer? Учитель роздає учням картки для роботи в парах. На картках — Імена письменників в одному стовпчику та назви їхніх творів — у іншому.

Т: You can see the names of the writers and the titles of their books in your cards. Can you match them?

Учні виконують завдання в парах. По закінченні завдання усно складають речення, якому письменнику належить який твір: Я,: D. Defoe wrote «Robinson Crusoe».

Greeting

Aim

Check on Homework

Warming up

Ра: Jules Verne wrote «Journey to the Centre of the Earth» etc.

Match the names of the books with their authors.

«Alice in Wonderland»

«Romeo and Juliet»

«Robinson Crusoe»

«The Last Leaf»

«Gulliver's Travel»

«Journey to the Centre of the Earth»

«The Hound of the Baskervilles»

HO.:

D. Defoe J. Verne A. Conan Doyle J. K. Rowling O'Henry J. Swift W. Shakespeare L. Carroll

«Harry Potter and the Chamber of Secrets»

IL ШШШШ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Presenting 1. Подання лексичного матеріалу. Vocabulary ц Впр. la (с. 76).

Т: On page 76 of your textbook there are new words — the names of different literary types. Listen and repeat them after me.

Учні повторюють нові слова та словосполучення за вчителем. Учитель пояснює їхнє значення.

Т: Now write these words down into your vocabularies.

Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.

2) Робота в парах.

Т: In pairs give an example for every literary type. The books in the picture can help you. Учні в парах наводять приклади літературних творів кожного із зазначених літературних жанрів.

3) Впр. lb (с. 76).

Учні в парах повідомляють один одному про те, книги яких жанрів їм подобаються найбільше, використовуючи конструкції I'm fond of + Gerund, I'm interested in + Gerund.

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 76). 1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда з учнями.

Т: The text we are going to read explains why people like reading. What do you think about that?

Учні висловлюють свою точку зору на це питання.

б) Презентація нової лексики теми.

Учні отримують картки, на яких — нові слова тексту та два варіанти їхнього перекладу. Завдання учнів — вибрати правильний варіант слів і словосполучень.

Read and choose the correct Ukrainian equivalent.

1) to travel into space

а) мандрувати в космосі

2) underwater life

а) підводне життя

3) witness а) свідок

4) secret message

HOJ

b) мандрувати в часі b) морське життя b) учасник b) ключ до таємниці

а) таємне повідомлення

2) Етап читання.

Т: Let's read and translate the text.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 77).

Учні усно доповнюють речення вправи.

б) Гра «Correct Your Friend».

Учні працюють у парах: по черзі висловлюють неправильні твердження за текстом впр. 2 та виправляють один одного.

Рх\ When you are reading a story or a fairy tale, you never become a part of adventure.

P2: That's not right. When you are reading a story or a fairy tale, you always become a part of adventure. You can travel into the past with the heroes of science fiction stories. Ptz No, you are wrong. You can travel into the past with the heroes of historic novels etc.

3. Розвиток умінь мовлення.

Робота в парах. Впр. 4 (с. 77).;

Учні в парах ставлять один одному запитання і заповнюють таблицю. Потім

складають повідомлення про літературні вподобання свого співрозмовника.

4. Активізація ЛО теми. РЗ, впр. 2 (с. 40).

Speaking

Vocabulary Practice

Учні вставляють у подані слова пропущені голосні, а потім заповнюють цими словами пропуски в реченнях. Після цього по черзі вголос читають речення.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 40), письмово.

Впр. 5 (с. 77), письмово.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Г-»Р;-»Р2-»Р3.

Summarizing

MHMHj

ШШ

урок 45 (2)

Підтема: Казки.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Продовжувати формувати навички аудіювання. Навчати спілкування за темою. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО).

Т: What topic were we discussing today? Let's remember as many literary types as we can. And now can you remember the reasons why people love reading?

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello! Nice to see you! Ps: Nice to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Today we'll continue our talk about books, but we'll pay more attention to the fables and fairy tales. You'll listen to a fable and practise the vocabulary on the topic in dialogues, rhymes and exercises.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 40).

Учні по черзі читають відповіді на запитання до тексту вправи. Потім ланцюжком переказують текст.

2) Впр. 5 (с. 77).

Учитель збирає зошити на перевірку наприкінці уроку.

Aim

Check on Homework

Warming up

4. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «Let's Make a Story»

НО:

Учитель розподіляє клас на команди по вісім учнів. Кожному гравцю команди він дає картку з реченням. Учні повинні розташуватися в послідовності розповіді. Потім вони по черзі читають свої речення. Перемагає команда, яка найбільш швидко та правильно виконає завдання.

A Crow that thought that she is very beautiful was sitting on a branch of the tree with a piece of cheese in her beak.

At the foot of the tree there sat a Fox who saw the piece of cheese in the Crow's beak and he wanted to get it.

к

The Fox stood up and cried to the Crow, «I'm very glad to see you, my friend! You look very beautiful today».

The Crow was very pleased, but she sat quietly and didn't say anything.

«You are so beautiful, that I think you must be our queen. Can you talk? I'm sure that your voice is very beautiful, too! Can you talk? Or you can't?»

The Crow wanted to show that she could talk and she opened the beak.

The piece of cheese fell to the ground. The sly Fox rushed to it and ate it.

«My dear friend», the Fox said, «now I see you have a voice, but you can't be our queen as you don't have brains».

П. ШШШШ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Rhyme 1. Читання вірша «А Quiet Corner*. Впр. 1 (с. 78).

Учитель читає вірш, а учні хором повторюють його. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.

listening 2. Аудіювання. Comprehension і) Впр. 2а (с. 78).

Учні слухають текст казки та визначають послідовність малюнків, які ілюструють

цю казку.

2) Впр. 2Ь (с. 78).

Бесіда в режимі Т^Р^Р^Р.

Учитель ставить учням запитання за змістом казки, подані у вправі, а учні ланцюжком відповідають на них. Потім висловлюють своє ставлення до почутого.

Speaking 3. Розвиток умінь мовлення. Робота в парах.

1) Впр. З (с. 79).

Учні в парах обговорюють казки, які вони читали, та говорять, чого навчили їх ці казки. Учні можуть застосовувати назви казок та мовленнєві зразки, наведені у вправі.

2) Впр. 4 (с. 79).

Учні в парах обговорюють, за яким принципом вони зазвичай обирають книжки для читання.

Vocabulary 4. Активізація ЛО теми. Practice і) рз, впр. 2 (с. 41).

Учні самостійно заповнюють пропуски в реченнях одним із поданих слів. Потім по черзі читають речення. 2) Гра «Fairytale Character».

Ведучий (учитель або один із учнів) загадує якогось відомого казкового персонажа. Інші учні класу по черзі ставлять ведучому загальні запитання, намагаючись визначити, кого він загадав. Наприклад, ведучий загадує Вінні Пуха.

Рг- Is it a boy?

Leader: No, it isn't.

р,: Is it an animal?

Leader: Yes, it is.

Щ Is it a small animal?

Leader: No, it isn't.

Щ Is it an elephant?

Leader: No, it isn't.

Ps: Is it a bear?

Leader: Yes, it is.

Is it a white bear?

Leader: No, it isn't.

щ Is it Winnie-the Pooh?

Leader: Yes, it is.

Потім роль ведучого виконує учень, який відгадав ім'я казкового персонажа.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Ноямогії 1. Домашнє завдання.

1) Впр. 5 (с. 79к письмово.

2) РЗ, впр. 1 (с. 41), письмово.

Swrnariras 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-±Pt-*Ps-*Pr

Уоцг fav

°urite

Г: What fables and fairy tales have you listened/read today? What is fairy tale? Who is your favourite fairy tale's character? Why? Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.

урок 46 (3)

Підтема: У бібліотеці.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом. ^Ьоскоиаловати техніку читання. Продовжувати формувати навички аудіювання. Навчати слідкування за темою. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (Н0Х), для індивідуальної роботи (НО,), (НО.)

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ І. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today? Pa: We are fine, thank you!

Аж 2. Повідомлення тема та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about libraries and library rules. You'll learn some new words and revise the vocabulary on the previous topic. But let's check on your homework first.

Check m 3. Перевірка домашнього завдання.

nwiJl,L 1) Вар. 5 (c. 79).

Двое-трое учнів читають свої відповіді на кожне із запитань. 2і РЗ, впр. 1 (с. 41).

Учні ланцюжком читають твердження до тексту вправи і пояснюють, чому саме вважають їх правильними або неправильними.

Шмшйщ щ 4. Уведення в ішиомовну атмосферу.

Учитель роздає учням картки для роботи в парах (НО,).

1 Start 2 3 4 5 6

nr

7 8 9 10 11 12

13 Start 14 15 16 17 18

19 20 21 22 23 24

Key:

I) I; 2) am; 3) to; 4) read; 5) in; 6) comic; 7) usually; 8) take; 9) books; 10) myths;

II) the; 12) library; 13) friend; 14) is; 15) the; 16) novels; 17) most; 18) does; 19) My; 20) interested; 21) in; 22) historic; 23) of; 24) all.

Учні повинні, рухаючись по черзі по клітинах «сітки» й застосовуючи поданий ключ, скласти речення. Починають учні рух із клітин, позначених як Start, а закінчують на клітинах 6, 12, 18 або 24. Речення можна скласти, тільки обравши правильну клітинку з відповідним словом. Перемагає учень, який першим правильно складе речення. Речення слід скласти такі:

II.

Listening Comprehension

I usually take books to read in the library. (1—7—8—9—3—4—5—11—12). Або: My friend is interested in historic novels most of all. (19—13—14—20—21—22—23— 17—23—24).

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Аудіювання.

Учитель роздає учням картки для самостійної роботи із варіантами відповіді на запитання. Потім двічі читає кожне запитання, а учні повинні позначити правильний варіант відповіді. Для перевірки завдання учитель ще раз читає кожне запитання, а учні по черзі відповідають.

Т: Listen to the questions and tick the box next to the correct answer.

Question 1. Does your friend like reading?

Question 2. Who usually recommends you a book to read?

Questiop 3. When did you go to the library last?

Question 4. Have you finished reading the novel?

HO,:

Question 5. What do you prefer — fairy tales or history books?

Listen to the questions and tick the box next to the correct answer.

1) □ a) Yes, I do. LD b) Yes, he does.

□ c) He likes science fiction.

2) 0 a) My teacher.

□ b) I have.

Тема: Світ книжок

НО,:

Make up a sentence.

D c) Stories about animals. •

Закінчення завданні

3) □ a) Next Friday.

U b) I usually go on Saturday.

LJ c) Yesterday.

4) □ a) I did.

□ b) I liked the book!

□ c) Not yet.

5) О a) History books.

LJ b) I don't like adventure stories.

□ c) Yes, I do.

2. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 80).

Кожний учень проводить опитування однокласників: звертається до них із запитаннями, поданими у вправі. Потім складає повідомлення про літературні вподобання однокласників.

3. Подання тексту для читання. Впр. 2а (с. 80). X) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі

Т: Look at the picture on page 80 of your textbook. Who can we see there? How many boys/girls? Where are the children? What are they doing?

6) Подання нового лексичного матеріалу.

Т: The new words in the text are rather simple. Maybe you have already met them. Try

to guess their meaning and match the words with their translation.

Учні з контексту здогадуються про значення виділених слів і добирають до них

переклад.

Match the words with their Ukrainian equivalents. magic- забувати

nickel^

forget

talisman*"

і талісман -монета -справжній

5 центів

2) Етап читання.

7: Let's read the text in parts now.

Учні читають текст за ролями: один учень читає слова автора, другий — слова Барнабі, третій — слова Сьюзан, четвертий — слова Джона.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 2Ь (с. 81).

Учні в парах відповідають на запитання вправи.

б) Бесіда в режимі

Speaking

Reading

Учитель починає речення з тексту вправи 2а (с. 80), а учні вголос закінчують його. [

Т: The best kind of book is... P:... a magic book. T: The children were at... PH:... the library.

T: The best kind of magic book is a book about». Pg:... real people like us. T: Like when you find a coin and you think... P8:... it's a nickel.

T: The best kind of magic book is a book where... Pg:... the magic has rules. T: If you remember the rules, you can make... P8:... a magic work by yourself.

Vocabulary 4. Активізація мовленнєвих зразків. Practice і) Впр. З (с. 81).

Учні по черзі читають правила бібліотеки, потім повідомляють, чи слідують вони цим правилам.

2) РЗ, впр. 1 (с. 42).

Учні самостійно поєднують частини речень — бібліотечних правил, потім ланцюжком читають повні речення.

3) Впр. 4 (с. 81).

Учні працюють у парах. Кожна пара отримує завдання № 1 або № 2). Учні усно складають діалоги за умовами, описаними в завданні, потім учитель просить дві- чотири пари учнів розповісти свої діалоги класові.

ІП. ІНШНШ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 2 (с. 42), письмово.

2) РЗ, впр. З (с. 42), письмово.

3) Впр. 5 (с. 81), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі 7T->P/->PJ->PJ.

Т: What did we do at the lesson today? What text have you read? What task did you

like most? Now Let's remember as many library rules a a possible.

Учні намагаються пригадати якомога більше правил поведінки в бібліотеці.

урок 47 (4)

Підтема: У бібліотеці.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Удосконалювати техніку читання. Продовжувати формувати навички аудіювання. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Навчати спілкування за темою. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО).

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today? Ps: We are fine, thank youl

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue speaking about books, literary characters and libraries. We are going to practise the vocabulary on the topic in games, dialogues and exercises, and by the end of the lesson you'll be able to speak about literary characters.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 2 (с. 42).

Один із учнів читає репліки співрозмовника Едді, а інші по черзі називають репліки Едді, які вони обрали. Учитель виправляє можливі помилки.

2) РЗ, впр. З (с. 42).

Учні ланцюжком читають речення вправи, називаючи слова, які вони записали.

3) Впр. 5 (с. 81).

Наприкінці уроку учитель збирає зошити й перевіряє правильність побудови речень вправи.

4. Уведення в іншомовну атмосферу: подання тексту для аудіювання.

НО:

Учитель роздає картки із запитаннями до тексту казки й варіантами відповідей на них. Потім двічі читає першу частину казки «Aladdin and His Magic Lamp». Учв1 слухають текст і запитання, потім обирають правильний варіант відповіді.

Listen to the text and choose the correct answer. Circle it.

1) Who did Aladdin meet in the wood?

a) A bear.

b) A magician.

Greeting

Aim

Check on Homework

Warming up

c) A princess.

Закінчення завдання

2) What did the magician aek Aladdin to bring him?

A lamp.

Coins.

Gold.

3) Why did the magician leave Aladdin shut-up inside the hollow?

He couldn't help Aladdin to go out.

He didn't want anybody to know about the lamp.

Aladdin didn't want to go out.

4) What happened when Aladdin rubbed his hand on the lamp?

A genie appeared before him.

A magician appeared before him.

The lamp switched on.

5) What did Aladdin ask the genie to do?

To get him money.

To get some food.

Vocabulary Practice

To get him out of the hollow.

ALADDIN AND HIS MAGIC LAMP Part 1

Young Aladdin was walking through the wood when suddenly he saw a man in front of the hollow of a big tree. The man was a magician. When the magician saw Aladdin, he asked him to come near and said, «If you go inside the hollow and bring me the lamp you find there, I'll give you what you like».

Aladdin went down inside the hollow and saw a lot of gold coins there. «Take whatever you want for yourself. But bring me the lamp only», said the magician. Aladdin took some of the coins for himself and a lamp for the magician and wanted to come out. «Help me to come out! Give me your hand!», said Aladdin to the magician. «No, first give me the lamp!» «I won't give you the lamp before you help mel» The magician got • angry. He didn't want anybody to know about the lamp. So, he left Aladdin shut-up inside the hollow.

Aladdin was very sad. He saw no hope of coming out. Suddenly, he rubbed his hand on the lamp and lo! A genie appeared before him and said, «Master! What do you want me to do?» Very surprised, Aladdin said, «Get me out of this hollow».

n- —і ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення й активізація ЛО теми.

1) Впр. 1 (с. 82).

Учні, використовуючи подані у вправі прикметники, усно складають повідомлення про літературних персонажів, представлених на малюнках на с. 82.

2) РЗ, впр. 2 (с. 43).

Учні в парах обговорюють риси характеру поданих літературних героїв і заповнюють таблицю. Потім кожний учень, використовуючи лексичний матеріал таблиці, самостійно описує кожного літературного героя. Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої речення вголос.

3) Грв «Associations».

Учитель розподіляє клас на дві команди й запрошує вийти до дошки по одномт представнику кожної команди. Потім показує картку з іменем якогось літературна героя представникам команд (Leaders). Вони по черзі називають слово, що асоціюється у них із цим героєм. Гравці команд повинні здогадатися, ім'я якого героя написам на картці. Наприклад, учитель показує учням картку з іменем «Harry Potter*. Leader її Boy.

Team 1: Is it Pinocchio? Leader 1: No. Leader 2: Magic.

Team 2: Is it Aladdin? Leader 2: No. Leader 1: Glasses.

Team 1: Is it Harry Potter? Leader 1: Yes!

Виграє команда, яка першою відгадає ім'я літературного персонажа.

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (е. 82).

1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т^Р^Р^Ру

Ті Today we are going to read the second part of the story «The Children Take a Book at the Library». At the first part of the story the children were near the library. Is the action taking place in the library in this part? Who were the characters of the first part of the story? Are there tbe same characters in this part? Look through the text and tell if there are any new characters.

2) Етап читання.

T: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Робота в парах.

Т: Make up three questions to the text and ask your partner.

Учні письмово складають по три запитання до тексту, а потім ставлять ці запитання своєму співрозмовникові.

б) Впр. З (с. 83).

Учні по черзі читають речення, називаючи правильний варіант відповіді.

Spttfaj 3. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 4 (с. 83).

УЧНІ працюють у парах. Заповнюють пропуски в діалозі та читають його за ролями. Потім декламують діалог іншим учням класу.

2) Впр. 5 (с. 83).

Учні в парах усно схладаюгь діалог відповідно до ситуації, поданої у вправі. Учитель просить три-чотири пари інсценувати свої діалоги перед класом.

4. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів. Впр. 6 ГасЛж (є. 83).

Учиі записують речення вправи у зошити, розкриваючи дужки і ставлячи дієсло** у відповідну часову форму. Потім ланцюжком читають речення вголос. Учите** контролює правильність вживання часів дієслів.

UL рввв ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 43), письмово.

2) РЗ, впр. З (с. 44), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Г—>PJ->PJ—>PJ.

Т: What topic did we have at the lesson today? What did yon learn to speak about? Make up a sentence about your favourite literary character. Учні по черзі дають відповіді на запитання.





Дата публикования: 2015-02-22; Прочитано: 738 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.057 с)...