Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Порядок організації дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт



2.1. На ділянках проведення робіт в першу чергу встановлюють тимчасові дорожні знаки найбільше віддалені, потім в безпосередній близькості, обладнують об'їзди і пішоходні містки (при необхідності), а потім встановлюють поперечні і поздовжні огородження, а при наявності об'їзду - відповідні технічні засоби організації дорожнього руху.

Перед ділянкою на період виконання робіт допускається встановлювати транспаранти, які інформують про місце і характер робіт ("Реконструкція дороги", "Ремонт дороги", "Ремонт моста", "Будівництво автобусної зупинки" і інші). Транспаранти слід розміщувати за межами узбіччя дороги разом з першим тимчасовим дорожнім знаком "Дорожні роботи".

2.2. При виконанні дорожніх робіт в темні години доби і при тумані інвентарні бар'єри, які розміщуються поперечно, повинні бути обладнані двома ввімкненими ліхтарями червоного кольору згідно РСТ УССР 1966-86 "Ограждения дорожные переносные" або світлоповертаючими пристроями червоного і білого кольору. На поперечному огородженні повинно бути не менш ніж два ліхтаря, а його стояки і поперечина повинні мати світлоповертаючи смуги шириною 10 і 20 см відповідно білого і червоного кольору або на бар'єрі повинні розміщуватись дорожні знаки 1.4.1-1.4.3 другого типорозміру (1,4.1, 1,4.2 - 500 x 2250 мм, 1.4.3 - 500 x 3000 мм).

Повздовж дороги сигнальні ліхтарі та світлоповертаючі елементи слід розміщувати на інвентарних бар'єрах на відстані 15 м один від одного.

2.3. Постійні дорожні знаки, дія яких розповсюджується на ділянку проведення робіт і суперечить прийнятій схемі організації дорожнього руху, повинні бути, за узгодженням з Державтоінспекцією зняті (зачохлені) або переставлені і встановлені тимчасові знаки.

2.4. По закінченні всіх робіт на ділянці дороги необхідно привести її у стан, що забезпечує безпеку руху, тобто: вивести всі механізми і обладнання, прибрати залишки матеріалів і будівельне сміття, відновити покриття, спланувати узбіччя і схили насипу чи виємки, очистити покриття проїзної частини і тротуарів та ін. Після цього на дільниці дороги відкривають звичайний рух, для чого спочатку встановлюють постійні дорожні знаки у відповідності до проекту чи схеми організації дорожнього руху, потім знімають поздовжні і поперечні огородження, тимчасові дорожні знаки, світлофори і інші технічні засоби, які використовувались для організації дорожнього руху при виконанні робіт.

В останню чергу ліквідують в'їзд і виїзд з дороги на об'їзд і знімають встановлені на ньому тимчасові дорожні знаки.

2.5. Завершена реконструкцією чи ремонтом дільниця дороги підлягає невідкладній передачі організації, що утримує цю дорогу, згідно установленому ордером порядку, про що складається відповідний акт.





Дата публикования: 2015-02-17; Прочитано: 352 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...